Święty Mikołaj przyjechał do Babic z workiem prezentów!

Tegoroczne mikołajki dla dzieci z przedszkola i szkoły w Babicach były wypełnione atrakcjami. Najbardziej niecierpliwie czekały oczywiście na finał. Święty z długą brodą pojawił się z workiem prezentów!
Dzień w Zespole Szkolno-Przedszkolnym pełny był niespodzianek. Do dzieci przyjechał teatr z Krakowa. Przedstawienie przypomniało o zasadach bezpieczeństwa i wpisało się w realizowany w babickim przedszkolu program pod nazwą "Bezpieczne dziecko – bezpieczne przedszkole". Nauczyciele w Babicach często mówią dzieciom o zasadach bezpieczeństwa. Organizują lekcje tematyczne i spotkania ze służbami, a także poświęcają tej kwestii wydarzenia artystyczne. Tak jak dziś. Jeden z bohaterów przedstawienia miał np. ochotę grać w piłkę na ulicy. Na szczęście dzieci ostrzegły go przed niebezpieczeństwem.
Po teatrzyku przyszedł czas na odwiedziny św. Mikołaja. Opowiedział o nim krótko bibliotekarz Marek Czogalik. Maluchy były zachwycone gościem z długą brodą! Śpiewały mu piosenki, darowały laurki, a nawet zaprosiły na małą inscenizację o pomaganiu innym. To z kolei wiązało się z utworzonym w szkole klubem wolontariatu.
Każde dziecko otrzymało od Świętego prezent. Zaprosiła go do babickiej szkoły firma Mantrans.





































![Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] Samorządowcy pod lupą jawności. Muszą ujawnić majątek, dochody, kredyty i oszczędności [OŚWIADCZENIA ZA 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785229235os-wiadczenia-2-.jpg)







![Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] Czy miejska tężnia solankowa to miejsce, gdzie można poprawić zdrowie, oczyścić drogi oddechowe i bezpiecznie zaznać ochłody w upalne dni? [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785311736img-2203-.jpg)



![Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] Trzydniowy festyn w Kozi za nami. Weekend pełen sportu, muzyki i tańca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1785183617photo-24-z-70-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany