Kultura i edukacja29 sierpnia 201608:11
Drugi dzień festynu dożynkowego w Wojnowicach za nami

0
Reklama
Krzanowice: Drugi dzień ostatniego weekendu tegorocznych wakacji, tuż po korowodzie dożynkowym parafianie zebrali się tradycyjnie na festynie w piękny, słoneczny i upalny dzień, żeby dalej świętować pomyślne zakończenie żniw.
Artystycznie rozpoczął się festyn dożynkowy występami dzieci, zespołu Zyg-Zak i Beaty Piwowarczyk. Wiele atrakcji, zarówno dla dzieci, jak i dorosłych ściągnęły liczną publikę, a jedną z najciekawszych atrakcji był pokaz komandosów. Idąc za słowami Zbigniewa Woźniaka - mieszkańca Wojnowic, który dnia poprzedniego bawił publiczność: "Choć w niewielkiej wsi mieszkamy, całkiem nieźle się tu mamy".
















































![Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] Seria groźnych interwencji strażaków w powiecie. Pożary i wypadek przy słupie energetycznym [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871045598333448-900629152302961-443722479592108171-n-2-.jpg)













![Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] Świąteczny Kiermasz w Szkole Podstawowej nr 13 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765871592image00007-.jpg)

























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.