Kultura i edukacja22 marca 201609:05
Konkurs talentów na powitanie wiosny w Szkole Podstawowej nr 13 w Raciborzu

0
Reklama
Racibórz:
Nareszcie przyszła! Długo wyczekiwana i kochana przez wielu z nas – wiosna! Choć za oknem szaro i buro, w Szkole Podstawowej nr 13 kolorów nie zabrakło. Słomkowe kapelusze, okulary przeciwsłoneczne, kwiaty we włosach i potężny rozkwit... talentów!
Samorząd Uczniowski pod opieką pani Zdzisławy Bobyk zorganizował turniej, w którym zaprezentowali się tancerze, piosenkarze, czarodzieje, kolarze, muzycy i oratorzy. Widownia była pod wrażeniem każdego z występujących uczestników, a jury miało bardzo trudne zadanie, by wyróżnić najlepszych. Uśmiech, dobra zabawa i ogromne ilości pozytywnej energii na dobre wprowadziły wiosenną atmosferę w mury SP 13.



































![Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] Czepkowanie studentów pielęgniarstwa w Raciborzu. Symboliczny początek zawodowej drogi [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781190887dsc-0770-.jpg)























![Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] Pietrowice Wielkie: Konkurs Bezpieczny Uczeń Powiatu Raciborskiego rozstrzygnięty [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781111499dsc07257-.jpg)















![Fisz Emade Tworzywo wystąpi na finał Dni Raciborza 2026 [ZAPOWIEDŹ] Fisz Emade Tworzywo wystąpi na finał Dni Raciborza 2026 [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781114312fisz-emade-lato-2026-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany