Wieczór kolęd i jasełek w Borucinie

W programie nie zabrakło laureatów szkolnego i gminnego konkursu kolęd. Kolędy zaśpiewali laureaci trzecich miejsc, m.in. Miriam Dudacy, Jan Szebel z klasy drugiej, Wiktoria Szebel z klasy czwartej. Z klasy szóstej zaśpiewały laureatki pierwszych i drugich miejsc Gminnego i Szkolnego Konkursu Kolęd: Ewa Walach, Martyna Jakubit i Emilie Kocjan. Wszyscy laureaci przygotowani byli pod kierunkiem Róży Buchcik.
Oprócz kolęd w programie znalazły się tańce zespołu "Tik-Tak" pod kierunkiem Agaty Szebel.
Najbardziej jednak oczekiwanym punktem programu okazał się konkurs wiedzy o Bożym Narodzeniu, w którym zmierzyło się 9 uczestników. W konkursie uczestników wspomagali członkowie rodzin. Pytania przygotowane były przez katechetkę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borucinie Irenę Hlubek. Po długich zmaganiach uczestników konkursu miejsca przedstawiały się następująco:
I miejsce: Wiktoria Szebel z klasy IV;
II miejsce: Emilia Walek z klasy IV i Laura Walek z klasy III;
III miejsce: Szymonek Ciemienga z przedszkola oraz Jan Szebel z klasy II.
Wyróżnienia otrzymali: Martusia Walach z przedszkola, Kamil Szyszka z klasy II, Miriam Dudacy z klasy II i Natalia Ciemienga z klasy IV. Wszyscy uczestnicy wykazali się wielką wiedzą o Bożym Narodzeniu i zostali nagrodzeni nagrodami rzeczowymi.




















![Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766161897dsc-6195-.jpg)









![Ostróg zyskuje nowe oblicze. Baseny zewnętrzne przy H2Ostróg i kolejne inwestycje zmieniają dzielnicę [AKTUALNE FOTO] Ostróg zyskuje nowe oblicze. Baseny zewnętrzne przy H2Ostróg i kolejne inwestycje zmieniają dzielnicę [AKTUALNE FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766306996h2o-1-5-.jpg)
![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)


![Choinka dla życia także w Raciborzu. Duże zainteresowanie akcją honorowego krwiodawstwa [FOTO i WIDEO] Choinka dla życia także w Raciborzu. Duże zainteresowanie akcją honorowego krwiodawstwa [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766228926zrzut-ekranu-2025-12-20-o-12-07-59-.png)


![Pożary sadzy, czujnik gazu i wsparcie dla policji [RAPORT 998] Pożary sadzy, czujnik gazu i wsparcie dla policji [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766308107599929311-1326272479527647-5388029056641683131-n-2-.jpg)

































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany