Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja4 czerwca 201512:50

Festiwal Talentów w SP 15 w Raciborzu

Festiwal Talentów w SP 15 w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

1 czerwca w SP 15 był czasem wyjątkowo dobrej zabawy i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Nauczyciele przygotowali wiele atrakcji, w tym Festiwal Talentów dla klas pierwszych i drugich. 

1 czerwca w SP 15 był czasem wyjątkowo dobrej zabawy i dostarczył niezapomnianych wrażeń. Nauczyciele przygotowali dla swoich podopiecznych wiele różnych atrakcji. Były nimi m.in. mała liga lekkoatletyczna dla klas trzecich, Festiwal Talentów dla klas pierwszych i drugich, Podczas Festiwalu Talentów uczniowie prezentowali swoje umiejętności sprawnościowe, instrumentalne, taneczne oraz intelektualne. Mimo lekkiej tremy wszyscy wykonawcy spisali się świetnie.

Jury przyznało, aż cztery pierwsze miejsca, zajęli je:
I m. w kategorii gra na instrumencie - Tymoteusz Opiela kl. 2e
I m. w kategorii śpiew - Maja Kołpacka kl. 2b
Im. w kategorii sport - Emilia Świerczewska kl. 2d
Im. w kategorii nietypowe zainteresowania - Piotr Cwik kl. 2b

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali nagrody ufundowane przez Urząd Miasta Racibórz oraz Zakłady Przemysłu Cukierniczego Mieszko S.A. Mała liga lekkoatletyczna dla klas III odbyła się z udziałem pięciokrotnej medalistki Mistrzostw Polski Młodzików i Juniorów Młodszych w biegu przez płotki, a obecnie zdobywczyni czwartej lokaty na Halowych Mistrzostwach Polski na 60 m przez płotki Katarzyny Hyjek. Uczniowie klas III zmierzyli się w trzech konkurencjach: w biegu na 40 m,w skoku w dal i biegu na 300 m. 

Wyniki najlepszych trójek: 
Bieg 40 m 
1. Oliwia Barcikowska 1. Kacper Czerwiński 
2. Marta Szymkiewicz 2. Marcin Myszakowski 
3. Paulina Domin 3. Szymon Laube 

Skok w dal 
1. Emilia Henkelman 1. Kacper Czerwiński 
2. Vanessa Reichert 2. Szymon Laube 
3. Hanna Staroń 3. Piotr Kokorudz 

Bieg 300 m 
1. Marta Szymkiewicz 1. Kacper Czerwiński 
2. Wiktoria Deryło 2. Szymon Laube 
3. Paulina Drożdź 3. Maksymilian Kremer

Klasy starsze uczestniczyły w pokazie ratownictwa wodnego, grach i zabawach w wodzie i na boisku, wycieczce do „Leśnej Polany”, Zakopanego, seansie filmowym oraz zabawach integracyjnych. Wszystkim towarzyszył uśmiech na twarzy i dopisywał wspaniały humor. 

Autor: Materiał nadesłany,

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport18 grudnia 202520:53

Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO]

Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W czwartek, 18 grudnia, scena Raciborskiego Centrum Kultury wypełniła się emocjami. Tym razem nie za sprawą spektaklu teatralnego czy występu kabaretowego, lecz pierwszej w historii gali sportowej MKS Unii Racibórz. Wydarzenie stało się okazją do podsumowania mijającego roku, uhonorowania zawodników oraz wyrażenia wdzięczności wszystkim, którzy na co dzień wspierają funkcjonowanie i rozwój klubu.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.