Majówkowa zabawa jak zawsze w Wojnowicach!

Sobota 2.05.2015
Duże boisko
14.00-16.00 - zabawy dla dzieci z Tygryskiem
14.00 - przemarsz z kijkami Nordic Walking
15.00 - rozgrywki Schlagball (palant)
16.00 - mecz piłki nożnej
plac przy OSP
18.00 - pokaz zapasów
19.00 - biesiada śląska
21.00 - niespodzianka
22.00 - zabawa taneczna - przygrywa DJ Adam
Niedziela 3.05
plac przy OSP
15.00 - występy:
- zespół Zyg-Zak
- dzieci ze szkoły i przedszkola
- zabawy i różne atrakcje dla dzieci
18.00 - tajemnicze gwiazdy wieczoru
19.00 - zabawa taneczna z DJ Adamem
A także wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych:
zjeżdżalnia, malowanie twarzy, balony, wielkie bańki, kawiarenka, pyszny grill, znakomita kuchnia i wiele więcej.


![Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] Ostatnie pożegnanie śp. Tadeusza Ekierta. Racibórz żegna wieloletniego prezesa RAFAKO i Raciborskiej Izby Gospodarczej [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766161897dsc-6195-.jpg)




![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)










![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)

![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)






























Komentarze (0)
Komentarze pod tym artykułem zostały zablokowane.