Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja30 marca 201509:12

Gimnazjum nr 5 wyróżnione przez Centrum Nauki Kopernik

Gimnazjum nr 5 wyróżnione przez Centrum Nauki Kopernik - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz: Centrum Nauki Kopernik w Warszawie doceniło pracę Klubu Młodego Odkrywcy działającego od 5 lat w Gimnazjum nr 5 im. Jana Pawła II.

Z całej Polski zostało zaproszonych do Warszawy na trzydniową konferencję i warsztaty 24 opiekunów Klubów Młodego Odkrywcy, współpracujących z CNK. Wśród zaproszonych gości znalazła się opiekunka KMO z naszego gimnazjum, pani Renata Dradrach-Szweda.

Centrum Nauki Kopernik zaprasza opiekunów klubów, które działają najprężniej i mają największe osiągnięcia w poznawaniu i rozumieniu otaczającego nas świata.

W ramach Klubu Młodego Odkrywcy uczniowie mogą w ciekawej formie poznawać tajniki nauki, wykonywać doświadczenia i prowadzić prace badawcze. Uczniowie bardzo cenią sobie tę formę nauki, gdzie poprzez zabawę mogą poszerzać swoją wiedzę. Co roku uczniowie w ramach KMO przygotowują wraz z Centrum Nauki Kopernik Dni Nauki i Techniki. W tym roku odbędą się one 22 maja.


Autor: Grażyna Chudy, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 marca 202615:55

Jubileuszowe Raciborskie Dni Urody na Zamku Piastowskim

Jubileuszowe Raciborskie Dni Urody na Zamku Piastowskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Zamek Piastowski, fot. D. Kruty
Sport14 marca 202620:18

Byli o krok od sensacji. Markowice straciły wygraną w 85. minucie [FOTO]

Byli o krok od sensacji. Markowice straciły wygraną w 85. minucie [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Sobotnie spotkanie w Markowicach mogło zakończyć się dużą niespodzianką. Gospodarze przez długi czas prowadzili z wyżej notowanym zespołem Naprzodu Borucin, jednak w końcówce meczu goście zdołali doprowadzić do wyrównania.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.