Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja23 marca 201508:55

Wiosenne warsztaty z przedszkolakami w ZSOMS

Wiosenne warsztaty z przedszkolakami w ZSOMS - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

19 marca odbyły się w Szkole Podstawowej nr 8 Wiosenne Warsztaty. Dzieci z Przedszkola Elfik Junior i Przedszkola nr 3 im. Matki Polki w Raciborzu witali wiosnę w miłej atmosferze. Zajęcia zorganizowali szkolni wolontariusze. Pani Wiosna Marcela i jej pomocnicy przygotowali mnóstwo atrakcji.  

Na początek wolontariusze przygotowali „Bieg Przyszłych Mistrzów” na nowej hali lekkoatletycznej. Kolejną atrakcją była lekcja w krainie komputerów i klocków Lego. Dzieci tworzyły kolorowe obrazki malując palcami po ekranach nowoczesnych komputerów z ekranami dotykowymi. Potem odbyła się prezentacja robotów Lego Mindstorms, które zostały zbudowane w ramach zajęć dodatkowych, prowadzonych przez p. Jana Kozyrę. Po tych ciekawych zajęciach Pani Wiosna zaprowadziła przedszkolaki do szkolnej świetlicy, gdzie czekał na nich poczęstunek. Następnie grupa teatralna „Ósemka” przedstawiła sztukę o dwóch siostrach Klotyldzie i Marysi, a postać Żaby Chwalipięty wprowadziła wszystkich w wiosenny nastrój. Zaproszeni goście kibicowali uczniom w szkolnym Konkursie „SMS Szuka Talentów”. Koordynatorami całego przedsięwzięcia byli: p. Beata Kanclerz, p. Barbara Skoczewska oraz p. Jan Kozyra.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport27 kwietnia 202500:01

Osiem do zera! Unia Racibórz żegna z Czernicy outsidera [FOTO]

Osiem do zera! Unia Racibórz żegna z Czernicy outsidera [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

26 kwietnia na boisku przy ulicy Srebrnej w Raciborzu rozegrano jednostronne spotkanie pomiędzy miejscową Unią Racibórz a Zameczkiem Czernica, drużyną zamykającą tabelę III grupy klasy okręgowej. Mecz obserwowali licznie zgromadzeni kibice obu zespołów.

(greh)
Reklama
Aktualności28 kwietnia 202512:47

Racibórz: KOLTECH poszerza rekrutację!

Racibórz: KOLTECH poszerza rekrutację! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
ogłoszenie rekrutacyjne
Aktualności28 kwietnia 202512:56

Sprzedaż pospółki kopanej w Raciborzu

Sprzedaż pospółki kopanej w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
materiał partnera
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 kwietnia 202500:15

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Miniony weekend w regionie nie poskąpił piłkarskich emocji. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie ekipa, której kibicujesz.

(greh)
Aktualności27 kwietnia 202520:11

Druga edycja World Hat Walk w Raciborzu [FOTO]

Druga edycja World Hat Walk w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
fot. M. Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Nasz Racibórz 18.04.2025
17 kwietnia 202522:23

Nasz Racibórz 18.04.2025

Nasz Racibórz 11.04.2025
14 kwietnia 202520:31

Nasz Racibórz 11.04.2025

Nasz Racibórz 04.04.2025
3 kwietnia 202518:29

Nasz Racibórz 04.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.