Kultura i edukacja3 października 201408:33
Wirtualny spacer po historii Chałupek

0
Reklama
Powiat:
UdostępnijKomentuj (0)Na prelekcję połączoną z prezentacją multimedialną zaprasza TMZR i Kamil Kotas z Chałupek, historyk, autor monografii tej miejscowości. Spotkanie odbędzie się 13 października o godz. 17.00.






















![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)



















![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany