Kultura i edukacja12 września 201409:09
Muzeum zaprasza piwoszy, birofilów i miłośników historii naszego regionu

0
Reklama
Racibórz:
UdostępnijKomentuj (0)Kufle, etykiety, butelki, pocztówki, reklamy, beczki oraz dawne urządzenia i narzędzia - raciborskie Muzeum dziś zaprezentuje dwie nowe wystawy poświęcone browarnictwu. Jedna tymczasowa, obrazująca dzieje piwowarstwa w naszym regionie, zostanie otwarta w budynku przy ul. Gimnazjalnej. Druga, stała, nawiązująca do piwowarstwa w Raciborzu urządzona została w obiekcie przy ul. Chopina. Początek imprezy, na której zaprezentuje się też Browar Racibórz, już dziś o godz. 17.00.










































![Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] Park Roth pełen dziecięcej energii. IV Festiwal Piosenki i Sportu za nami [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781038831bez-nazwy-14-.jpg)
























![Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] Rywalizacja najmłodszych na finał InPost Cup w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1780872877photo-164-z-374-.jpg)






Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany