Piosenki czar, czyli recitale młodych artystów na dziedzińcu Zamku Piastowskiego

13 lipca w niedzielne popołudnie na dziedzińcu Zamku Piastowskiego w Raciborzu w miejscu byłej wozowni zainaugurowano minirecitale w ramach cyklu „Piosenki na Zamku czar...”. Przed publicznością zaprezentowali się młodzi artyści - Magdalena Wacha, Dominika Sławik i Jakub Tul – wokaliści zespołu Miraż z Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu.
Są oni laureatami wielu konkursów wokalnych i festiwali muzycznych na szczeblu ogólnopolskim i międzynarodowym. W urokliwej aurze zamkowych murów można było usłyszeć piękne dźwięki muzyki wokalnej. Utalentowani wokaliści zaprezentowali przed publicznością polską piosenkę aktorską, literacką a także najpiękniejszą klasykę wokalistyki estradowej: polską i międzynarodową. „Piosenki na Zamku czar...” to kolejny pomysł na ożywienie dziedzińca, który coraz częściej jest celem wieczornych spacerów. Zapraszamy do galerii zdjęć.
















































![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)




![Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1694204944img_9402-.jpg)

![Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] Ciocia od klocków, Pani Karmelarz, Królowa balonów i Art Camp - ferie na Zamku Piastowskim na bogato [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770138786zrzut-ekranu-2026-02-3-o-18-12-42-.png)




























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany