SP 1: Podsumowanie roku szkolnego w RCK

W Raciborskim Centrum Kultury Szkoła Podstawowa nr 1 zorganizowała dziś uroczyste podsumowanie roku szkolnego. W trakcie gali nagrodzono najlepszych uczniów. Zaprezentowane zostały również wspaniałe występy artystyczne. - W tym roku promocję do następnej klasy otrzymało 355 uczniów naszej szkoły, a 55 uczniów stanie się dziś absolwentami szkoły na Ostrogu. Najwyższa średnia klasowa to 4,58 i uzyskała ją klasa 4a - mówiła w trakcie uroczystości dyrektor placówki, Beata Stępień.














































































































![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)































![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany