Znamy już powiatowego Mistrza Ortografii

Tegoroczną edycję wygrał Michał Gaj (op. Alicja Stoińska) ze Szkoły Podstawowej nr 4 w Raciborzu. Miejsce drugie zajął Maciej Mormul z SP 18 z Raciborza (op. Barbara Wróbel), natomiast trzecie przypadło Alicji Przybyle z ZSO w Rudniku (op. Koryna Marcinkowska). Jury przyznało także trzy wyróżnienia dla następujących uczestników: Kamil Bauer z SP 3 w Raciborzu (op. Ewa Bochnia - Hetman), Marek Krzykała z SP 5 w Raciborzu (op. Bożena Wróbel - Wolaniuk), Wiktoria Steczkiewicz z SP 15 w Raciborzu (op. Katarzyna Halfar).
Konkurs został przeprowadzony dnia 14 maja br. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Raciborzu. Uczestniczyło w nim 37 uczniów szkół podstawowych z Raciborza, Krowiarek, Kuźni Raciborskiej, Babic, Rzuchowa, Borucina, Kobyli, Pawłowa, Pietrowice Wielkich, Pogrzebienia Rudnika oraz Rud. Uczniowie klas IV - VI zmierzyli się z dyktandem pt.: "Wakacyjne plany Wilhelma".






















![Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] Pierwsza gala sportowa Unii Racibórz w RCK. Nagrody, podziękowania i wzruszające pożegnania [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766091358gala-unia-.jpg)













![Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Koncert kolędowy w Państwowej Szkole Muzycznej w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766094446dsc-6064-.jpg)



![Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] Gala piłkarskiej Unii Racibórz na bis [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766141672bez-nazwy-20-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany