Kultura i edukacja8 maja 201411:31
Wiosennie i kolorowo w raciborskiej Strzesze

0
Reklama
Racibórz:
Dziś w Domu Kultury Strzecha odbył się Konkurs Piosenki Wiosennej w Języku Niemieckim. Na scenie zaprezentowali się podopieczni z 11 placówek w różnych kategoriach wiekowych. Na zakończenie przedstawienie pn. Czerwony Kapturek pokazali uczniowie z SP nr 8. Organizatorem konkursu było Przedszkole Elfik.
WYNIKI
a)w kategorii przedszkolaków - wszyscy zajęli pierwsze miejsca
b)w kategorii szkół podstawowych
1. SP nr 4 i SP nr 5
2. SP nr 8
3. SP nr 13



















































![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)










![Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] Strażacy interweniowali przy dwóch zdarzeniach drogowych [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1694204944img_9402-.jpg)




![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)
























![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)








Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany