Kultura i edukacja8 kwietnia 201312:35
Kuba wygrał konkurs z matematyki

0
Reklama
Racibórz:
Jakub Bańdura, uczeń klasy III Szkoły Podstawowej nr 18 w Raciborzu, zdobył I miejsce w wojewódzkim konkursie Z matematyką za pan brat. Konkurs odbył się w Czerwionce–Leszczynach, a warunkiem uczestnictwa było zdobycie I lub II miejsca w konkursie na szczeblu miejskim.
Kuba od klasy I dobrze liczy, logicznie myśli i potrafi rozwiązywać nawet bardzo nietypowe zadania matematyczne. Jest uczniem wszechstronnie uzdolnionym, w konkursie międzyszkolnym „Mistrz ortografii” zdobył I miejsce w Raciborzu i w związku z tym czekają go ortograficzne zmagania o tytuł najlepszego w województwie. Opiekunem Kuby jest wychowawczyni Katarzyna Ostrowicz.
![Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773827025zrzut-ekranu-2026-03-18-o-10-39-08-.png)




![Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773823750zrzut-ekranu-2026-03-18-o-09-48-45-.png)






![Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17737345191773257937img-6577-2-.jpg)





































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany