Integracyjnie i karnawałowo w DK Krzanowice

Czas karnawału dobiega końca, trzeba więc dobrze wykorzystać tzw. ostatki. Dziś rano w Krzanowicach odbył się bal przebierańców organizowany przez miejscowe DFK, natomiast po południu ruszyła impreza integracyjna w Domu Kultury. Na sali bawiło się około 50 osób. Bal zorganizowany został wspólnie przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzanowicach oraz świetlice terapeutyczne działające w Krzanowicach, Pietraszynie i Wojnowicach.
Nie zabrakło ciekawych strojów karnawałowych, szalonej zabawy, wspólnych gier i tańców. Dzieciom i młodzieży czas umiliły wolontariuszki z raciborskiej Fundacji dr Clown. Bal przebierańców zorganizowano w ramach projektu "Uwierz w siebie".
Sisi























































![Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773827025zrzut-ekranu-2026-03-18-o-10-39-08-.png)




![Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773823750zrzut-ekranu-2026-03-18-o-09-48-45-.png)











![Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] Seria interwencji straży pożarnej w powiecie raciborskim [RAPORT 998] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17737345191773257937img-6577-2-.jpg)
![Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773918942img-20260319-111956-.jpg)































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany