Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja30 stycznia 201312:48

Wieczór kolęd i jasełek w Borucinie

Wieczór kolęd i jasełek w Borucinie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

Kolędy, tańce zespołu Tik-Tak i konkursy – takie atrakcje czekały na dzieci podczas tegorocznego Wieczoru kolęd i jasełek w Domu Kultury w Borucinie. 26 stycznia na scenie wystąpiły m.in. dzieci z "Teatrzyków Niewielkich”, które przedstawiły jasełka "A my do Betlejem” oraz "Kolędników po morawsku” w reżyserii Ireny Hlubek.

W programie nie zabrakło laureatów szkolnego i gminnego konkursu kolęd: Katarzyny Białas, Martyny Jakubit, Magdaleny Gorzalnik, Ewy Walach, Ines Hofrichter i Martyny Uliczki z ZSP w Borucinie. Oprócz kolęd nie obyło się również bez tańców dzieci z zespołu ,,Tik-Tak” pod kierunkiem Beaty Kalei-Gorzalnik, tańców z pałeczką w wykonaniu Martyny Jakubit w choreografii Ilony Świerczek oraz występu laureatek szkolnego konkursu ,, Mikołajkowy  mam talent”, czyli Natalii Iwanowicz i Pauliny Gajdeczki.

Najbardziej jednak oczekiwanym punktem programu okazał się konkurs wiedzy o Bożym Narodzeniu, w którym zmierzyło się 12 uczestniczek. Pytania przygotowane były przez Irenę Hlubek, katechetkę Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Borucinie.

Wyniki konkursu:

I miejsce: Natalia Koza z klasy IV;
II miejsce: Agnieszka Kuc z klasy IV i Laura Wódka z klasy III;
III miejsce: Dominika Kuc z klasy II i Sandra Gajda z klasy V;

wyróżnienia specjalne otrzymały: najmłodsza uczestniczka z klasy I - Emilka Walek, Magdalena Gorzalnik z klasy III i Ines Hofrichter z klasy II;
wyróżnienia- Martyna Jakubit z klasy III, Ewa Walach z klasy III i Martyna Uliczka z klasy II.

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Zobacz film z RTK

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 kwietnia 202500:15

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Miniony weekend w regionie nie poskąpił piłkarskich emocji. Grali piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik. Sprawdź, jak poradziła sobie ekipa, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 25.04.2025
24 kwietnia 202516:50

Nasz Racibórz 25.04.2025

Nasz Racibórz 18.04.2025
17 kwietnia 202522:23

Nasz Racibórz 18.04.2025

Nasz Racibórz 11.04.2025
14 kwietnia 202520:31

Nasz Racibórz 11.04.2025

Nasz Racibórz 04.04.2025
3 kwietnia 202518:29

Nasz Racibórz 04.04.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.