Persona tworzy ambulatorium terapii behawioralnej

W siedzibie Stowarzyszenia Persona przy ul. Karola Miarki 7/1 w Raciborzu rozpocznie swoją działalność Ambulatorium Terapii Behawioralnej. Organizują je Polskie Stowarzyszenie Terapii Behawioralnej z siedzibą w Krakowie i Stowarzyszenie Persona na rzecz Promocji i Ochrony Zdrowia Psychicznego.
Persona zaprasza rodziców i opiekunów zaniepokojonych rozwojem i zachowaniem swoich dzieci. Zakres działań ATB obejmuje:
1. Konsultacje diagnostyczne, udzielane przez dwóch wysokiej klasy specjalistów (w pierwszym etapie przeprowadzana jest zazwyczaj diagnoza psychopedagogiczna z ustaleniem pierwszych wskazań do pracy terapeutycznej).
2. Konsultacje terapeutyczno-instruktażowe (realizowane cyklicznie), podczas których na bieżąco konstruowany i w miarę postępów dziecka modyfikowany jest program terapeutyczny dziecka. Podczas każdej konsultacji Rodzice otrzymają praktyczne instrukcje i wskazówki, co do sposobów realizacji programu z dzieckiem. Konsultacje te realizowane są z częstotliwością dostosowaną do indywidualnych potrzeb dziecka.
Kierownikiem ATB-Racibórz jest psycholog mgr Ewa Kuliga - certyfikowany terapeuta i superwizor behawioralny, wiceprezes PSTB. [email: [email protected]).
Rejestracja odbywa się drogą telefoniczną:
1. pn-pt w godz. 8.00 - 16.00 pod nr tel. 12-642-27-90 w krakowskiej siedzibie PSTB
2. pn-pt w godz. 8.00 - 16.00 pod nr tel. 695-933-584
Termin pierwszych konsultacji: 2-3 luty w Raciborzu przy ul. Karola Miarki 7/1. Są jeszcze wolne miejsca. Wszystkie konsultacje są bezpłatne. Wszelkich informacji o ATB udziela prezes Stowarzyszenia PERSONA pod nr tel.695-933-584







![Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] Wielka bitwa pod Raciborzem [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990054bez-nazwy-228-.jpg)











![Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] Dzień średniowiecznych emocji w obiektywie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781990929dsc-3251-.jpg)






![Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] Dwa ognie rozpoczęły Podwórkową Ligę Sołectw Gminy Nędza 2026 [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1782071791photo-55-z-99-.jpg)















![Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] Upał, emocje i walka do końca. Strażacy rywalizowali w Raszczycach [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17820694491781991611photo-112-z-178-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany