Sabina Jeszka na WOŚP w Raciborzu

Program "Mam Talent" przyniósł jej sławę i grono wielbicieli. Jej występy spotkały się w wielką przychylnością jury programu i publiczności. Sabina Jeszka urodziła się w Rydułtowach, ale wychowała w Rybniku. Skradła serca widowni i jury piątej edycji programu "Mam Talent".
- Jeszcze przebywa w Warszawie, jeszcze nagrywa, jest w tej chwili bardzo obciążona czasowo, ale potwierdziła swój udział podczas raciborskiego finału - mówi Janina Wystub, dyrektor Raciborskiego Centrum Kultury, który juz po raz kolejny będzie raciborskim sztabem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W programie raciborskiego finału także występy grup i zespołó działających w RCK, a także debiut orkiestry dętej, która parę miesięcy temu zawiązała się właśnie w Raciborskim Centrum Kultury. - Młodzież już bardzo przeżywa swój pierwszy występ na deskach RCK - uśmiecha się dyrektor Wystub. - Mam nadzieję, że będzie to też zachęta dla tych, którzy być może mają ochotę się spotkać, poćwiczyć, wspólnie pograć, ale wciąż się wahają - dodaje.
Orkiestra spotyka się raz, dwa razy w tygodniu. Warunkiem przyjęcia było posiadanie własnego instrumentu i przynajmniej podstawowe umiejętności gry. Zajęcia odbywają się pod okiem Henryka Krótkiego znanego raciborzanom z zespołu "Kurcbend", który koncertował latem w Parku Roth. Do orkiestry w każdej chwili można dołączyć, w każdym wieku i ochotą na wspólne muzykowanie. XXI finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy już 13 stycznia. Ta edycja odbędzie się pod hasłem "Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów".
rck

![14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] 14 ofert na budowę Blue Velo w gminie Krzyżanowice. Najtańsza o blisko 6,7 mln zł niższa od budżetu [PRZEBIEG TRASY] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667381871724514204dsc-1069-2-.jpg)










![Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] Poświąteczny weekend z HLPN [ZAPOWIEDZI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17667151721766358079gre03201-.jpg)

![Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO] Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766874497gre03409-.jpg)












![Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1766877018dsc-6492-.jpg)







Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany