Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja24 września 201223:33

Raciborzanka zagra w nowej komedii Machulskiego

Raciborzanka zagra w nowej komedii Machulskiego - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

27-letnia Magdalena Grąziowska z Raciborza, absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu oraz Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej im. Ludwika Solskiego w Krakowie zagra główną rolę Melanii w nowym filmie Juliusza Machulskiego pt. Ambassada. W obsadzie także Robert Więckiewicz czy Adam Darski.

Magda Grąziowska ma już na koncie role w Majce, Barwach Szczęścia oraz Londyńczykach 2. Akcja AmbaSSady, komedii fantastycznej, rozgrywa się w dwóch planach czasowych - w roku 2012 i 1939. Bohaterowie, para młodych ludzi tuż po studiach (w ich rolach Magdalena Grąziowska i Bartosz Porczyk), mieszkają w kamienicy, w której przed wojną mieściła się Ambasada Niemiec. Z nieznanych przyczyn, przy pomocy windy, przenoszą się w czasie do okresu tuż przed wybuchem II wojny światowej. Machulski reżyseruje ten film na podstawie własnego scenariusza. - Zawsze chciałem zrobić współczesny film o Warszawie, który byłby jednocześnie dialogiem z historią. Zabawny, a jednocześnie wywołujący refleksje i powodujący, że nasze historyczne blizny wykrzywią się wreszcie w uśmiechu - powiedział. Premierę kinową AmbaSSady zaplanowano na drugi kwartał 2013 r. Zdjęcia zakończono w sierpniu tego roku.

Przeczytaj TUTAJ wywiad z Magdą Grąziowską na portalu naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Zobacz film

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności18 marca 202610:47

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO]

Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
96
red., źródło zdjęć: dokumentacja UM Racibórz
Reklama
Aktualności19 marca 202613:06

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO]

Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
53
Racibórz:

W czwartek, 19 marca, przed wejściem do Urban Labu w Raciborzu odbył się briefing prasowy posłanki Gabriela Lenartowicz. Głównym tematem spotkania był program SAFE oraz jego znaczenie dla rozwoju regionu, szczególnie w kontekście decyzji prezydenta Karol Nawrocki o zawetowaniu ustawy regulującej zasady wykorzystania środków z tego mechanizmu.

red.
Aktualności18 marca 202609:51

Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO]

Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
fot. Nadleśnictwo Rudy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.