Niecodzienna kąpiel w dźwiękach

"Kąpiel w dźwięku gongów i mis dźwiękowych" to seans relaksacyjny prowadzony przez Macieja Hanuska, w którym słuchacze oddają się niezwykłym dźwiękom gongów i mis dźwiękowych. Wypełniond sferycznymi dźwiękami spotkanie cieszyło się dziś dużym zainteresowaniem raciborzan.
Zgromadzeni wysłuchiwali koncertu w pozycji leżącej, na kocach i karimatach, w ciszy i spokoju. Atmosfera jaką stwarzają misy dźwiękowe często powoduje tak mocne rozluźnienie, że słuchaczom zdarza się zasnąć, „wyłączyć” umysł - wszak celem relaksu jest to prostu puścić wszystko, stres, lęki, zmartwienia, wątpliwości oraz inne podobne uczucia. Przebywanie w takiej dźwiękowej przestrzeni jest doświadczeniem niezwykłym; wsłuchując się w złożony dźwięk mis, możemy mieć wrażenie przebywania w przestrzeni kosmicznej wypełnionej sferycznymi dźwiękami. Zgodnie ze wschodnimi wyobrażeniami, człowiek i kosmos powstali z dźwięku. Taki kontakt ze swoim prapoczątkiem budzi uczucie głębokiego zaufania oraz prowadzi do szybkiego i głębokiego stanu odprężenia.
Kasia Bednarska









![Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] Rusza rewitalizacja centralnej części Rynku w Raciborzu. Ratusz ogłosił przetarg [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773827025zrzut-ekranu-2026-03-18-o-10-39-08-.png)


![Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] Program SAFE: Weto prezydenta a miliardy dla regionu. Co straci Racibórz? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773918942img-20260319-111956-.jpg)
![Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] Smutne obrazki z rezerwatu Łężczok [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773823750zrzut-ekranu-2026-03-18-o-09-48-45-.png)













































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany