Kultura i edukacja16 maja 201214:19
W MDK odbył się konkurs piosenki

0
Reklama
Około 70 uczniów z całego powiatu raciborskiego wystąpiło w dzisiejszym konkursie piosenki. Trzeci dzień V Powiatowego Festiwalu Twórczości Artystycznej odbył się w sali widowiskowej MDK. Dzieci zaprezentowały wysoki poziom wokalny. Przesłuchanie wszystkich wykonawców będzie trwało do późnego popołudnia.
BaFu




















































































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany