Kultura i edukacja20 marca 201212:41
Wiosenne show w SP 13

0
Reklama
Już dzisiaj uczniowie Szkoły Podstawowej nr 13 w Raciborzu postanowili powitać nadchodzącą wiosnę. Z tej okazji przygotowali specjalny program pt.: WIOSENNE SHOW, a w nim: inscenizacje, piosenki, recytacje. Wszystkie występy oceniała specjalna Koleżeńska Komisja Oceniania.
Uczniowie zaprezentowali takie piosenki jak: Tęcza, Burza, Zieleń, Chodź pomaluj mój świat, Psalm kochania, Dobry dzień. W partiach solowych wokalnie popisali się uczniowie należący do koła muzycznego "Wschód słońca".
Sisi











































































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany