Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja14 grudnia 201109:15

Dochód z kiermaszu na tablice i sprzęt

Dochód z kiermaszu na tablice i sprzęt - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

Wczoraj w Szkole Podstawowej nr 1 w Raciborzu odbył się Kiermasz Świąteczny. Uczniowie przygotowali stroiki i ozdoby, rodzice pyszne ciasta. Były oryginalne jasełka i recital Marzeny Korzonek. Zebrane podczas kiermaszu pieniądze przeznaczone zostaną na tablice interaktywne i multimedialny sprzęt.

O godzinie 16.00 w SP 1 w Raciborzu zrobiło się gwarno i wesoło. Na korytarzach ustawiono stoiska ze świątecznymi ozdobami i słodkimi wypiekami. - Stroiki zrobiły dzieci, o ciasta zadbali rodzice - mówił przewodniczący Rady Rodziców Grzegorz Salik, który podkreślił, że dochód uzyskany z kiermaszu przeznaczony będzie na tablice interaktywne i sprzęt multimedialny dla młodszych klas.

W świąteczny nastrój przybyłych wprowadzili mali artyści, którzy pod okiem Elżbiety Leśniak, Grażyny Piątkowskiej, Grażyny Hończak i Iwony Kołtun przygotowali przedstawienie jasełkowe. - To takie jasełka z tańcem i kolorytem Wschodnim - zauważyły nauczycielki. - O oprawę muzyczną zadbał Piotr Pisarczyk, a scenografia to dzieło Adama Szramowskiego - dodały.

Na zakończenie na szkolnej scenie pojawiła się Marzena Korzonek, która śpiewem sprowadziła do placówki na Ostrogu świąteczny klimat.

JaGA

fot. naszraciborz.pl, Sebastian Łoboda

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport27 grudnia 202523:45

Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO]

Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Święta, święta i po świętach. Na parkiet hali OSiR powrócili piłkarze halowi występujący w raciborskiej lidze futsalu. Rozegrano dwa pojedynki pierwszoligowe, które dostarczyły wielu emocji. Zobacz obszerną galerię zdjęć z obu meczów.

(greh)
Reklama
Reklama
Aktualności28 grudnia 202500:14

Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO]

Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotę 27 grudnia w Rudach odbyło się pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wydarzenie zgromadziło sporą publiczność i połączyło świąteczną atmosferę z charytatywnym celem – wsparciem Daniela Mateji oraz Marcina Kionki.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 grudnia 202521:16

Weekend z HLPN [WYNIKI]

Weekend z HLPN [WYNIKI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

O sportowe emocje w trakcie minionego weekendu zadbali piłkarze halowi występujący w Halowej Lidze Piłki Nożnej. W dwa dni rozegrano sześć meczów. Sprawdź ich wyniki i kto strzelił gole.

(greh)
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.