Kultura i edukacja8 grudnia 201109:07
Mamy podwójną wejściówkę na KMP

0
Reklama
10 grudnia o 18.00 na scenie Raciborskiego Centrum Kultury wystąpi rybnicki Kabaret Młodych Panów. Dla naszych Czytelników mamy jedną podwójną bezpłatną wejściówkę. Aby ją zdobyć trzeba wejść dziśo 20.00 na nasz portal i wpisać pod tym tekstem pierwszy komentarz z 4 cyframi numeru Pesel.
Wygrywa osoba, która jako pierwsza wpisze komentarz począwszy od 20.00. W treści należy podać cztery ostatnie cyfry numeru PESEL.
Fundatorem wejściówki jest Raciborskie Centrum Kultury.


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany