Chcą być młodzi i bogaci...

...a świadczy o tym frekwencja, jaka dopisała konferencji zorganizowanej dzisiaj w PWSZ pod hasłem "Jestem młody i bogaty". O swoich biznesach zgromadzonym w auli opowiadają Krzysztof Pakulec, Robert Rumpel oraz Sue i Paul Johnson, którzy przyjechali ze stanów Zjednoczonych.
Konferencja "Jestem młody i bogaty" zorganizowano w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości, który rozpoczął się w poniedziałek w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Raciborzu. - Zainteresowanie przedsiębiorczością wśród studentów przerosło nasze oczekiwania. Na poniedziałkowe warsztaty mieliśmy więcej chętnych niż miejsc. Dzisiaj na konferencji aula zapełniła się po brzegi - nie krył zadowolenia Marcin Parzonka z PWSZ, który zajął się organizacją całego przedsięwzięcia.
- Współczesny rynek pracy zachęca do tego, by zakładać własne biznesy, by być przedsiębiorcą. To jest alternatywa zapewniająca pracę - przyznał rektor prof. Michał Szepelawy, którzy oficjalnie otworzył dzisiejsze obrady.
O swoich życiowych drogach przybyłym do auli opowiedają: Krzysztof Pakulec (fitness, aerobik, gym), Robert Rumpel (motoryzacja) oraz Sue i Paul Johnson (nieruchomości, biznes w USA a biznes w Polsce), którzy przyjechali ze Stanów Zjednoczonych.
Jutro w ramach Tygodnia Przedsiębiorczości w Domu Studenta, w sali 34 odbędą się V Targi Pracy. Zainteresowani powinni zjawić się w PWSZ w godzinach od 10.00 do 13.00.
JaGA










![Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Raciborzu [FOTO i WIDEO] Obchody Święta Narodowego Trzeciego Maja w Raciborzu [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777806542zrzut-ekranu-2026-05-3-o-13-08-27-.png)
![18. Bieg bez Granic w Raciborzu. Impreza jest cieniem dawnej świetności [FOTO i WIDEO] 18. Bieg bez Granic w Raciborzu. Impreza jest cieniem dawnej świetności [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777816975dsc-2645-.jpg)




![Majówka z AquaBrax i Gminą Nędza – drugi dzień pełen atrakcji [FOTO] Majówka z AquaBrax i Gminą Nędza – drugi dzień pełen atrakcji [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777796624dji-0039-.jpg)
![Piknik z okazji Dnia Strażaka w Nędzy [FOTO] Piknik z okazji Dnia Strażaka w Nędzy [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777840162photo-21-z-39-.jpg)









![Bieg bez granic na stadionie OSiR. Sportowe święto 3 maja w Raciborzu [FOTO] Bieg bez granic na stadionie OSiR. Sportowe święto 3 maja w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777836886dsc-4431-.jpg)




![One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO] One Man Show przy Łąkowej. Michał Grzesik rozstrzygnął mecz w pojedynkę [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777763275gre06194-.jpg)

![II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim w Raciborzu - noc ognia, biesiada i koncerty [9, 10 MAJA] II Festiwal Średniowieczny na Zamku Piastowskim w Raciborzu - noc ognia, biesiada i koncerty [9, 10 MAJA] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1777984659675713300-1419211210251406-3056041510382464850-n-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany