Kultura i edukacja29 czerwca 201117:29
Posłuchaj muzyki przy muszelce

0
Reklama
Raciborskie Centrum Kultury ożywia na wakacje muszlę koncertową w Parku im. Miasta Roth. Już 2 lipca w sobotę o godz. 17.00 będzie tu można posłuchać muzyki filmowej i musicalowej. Wystąpi Trio Bramy Morawskiej oraz solistka Kinga Wystub. To początek cyklu wakacyjnych koncertów.
Kolejne koncerty:
10. lipca ( niedziela) godz.17.00 - Zespół Tetramorfy - Spotkanie z Miłoszem
17. lipca ( niedziela) godz. 17.00 - Zespół Atlantyda


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany