Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja15 czerwca 201114:10

Pedagodzy pożegnali się z uczelnią

Pedagodzy pożegnali się z uczelnią - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama

Wczoraj oficjalnie pożegnali się z raciborską uczelnią studenci III roku pedagogiki. Najlepszym wręczono nagrody, a działającym w Studenckim Kole Naukowym Pedagogów podziękowano za angażowanie się w różne przedsięwzięcia. O część artystyczną zadbali uczniowie szkoły z Lubomi.

Przed nimi jeszcze obrona pracy dyplomowej, jednak już wczoraj uroczyście i oficjalnie pożegnali się z uczelnią. Mowa o studentach kierunku pedagogika Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Raciborzu.

Najlepsi studenci III roku kierunku pedagogika:

Terapia psychopedagogiczna – studia stacjonarne:

1. Dawid Ruciński (średnia ocen 4,93)
2. Karolina Walenko (średnia ocen 4,78)
3. Joanna Wróbel (średnia ocen 4,74)

Pedagogika socjalna – studia stacjonarne
1. Katarzyna Czajka (średnia ocen 4,76)
2. Elwira Stuchły (średnia ocen 4,70)
3. Nicole Korbel (średnia ocen 4,70)

Edukacja elementarna ze specjalnością dodatkową język niemiecki – studia stacjonarne
1. Iwona Zaremba (średnia ocen 4,855)
2. Ewa Ciężkowska (średnia ocen 4,835)
3. Edyta Gorus (średnia ocen 4,880)

Edukacja elementarna ze specjalnością dodatkową język angielski – studia stacjonarne
1. Magdalena Durczok (średnia ocen 4,835)
2. Justyna Buchalik (średnia ocen 4,765)
3. Angelika Szmaj (średnia ocen 4,690)

Pedagogika resocjalizacyjna – studia stacjonarne
1. Katarzyna Refus (średnia ocen 4,857)
2. Michalina Bizoń (średnia ocen 4,818)
3. Teresa Jakubczyk (średnia ocen 4,799)

Pedagogika resocjalizacyjna – studia niestacjonarne
1. Irena Procek (średnia ocen 4,747)
2. Katarzyna Kasperzec (średnia ocen 4,722)
3. Sylwia Zając (średnia ocen 4,591)

- Wielu spośród was to osoby, które mogą kontynuować studia nie tylko na II stopniu, ale i na III. Życzę wam, byście w przyszłości nas zastąpili tutaj w pracy na uczelni - zwrócił się do wyróżnionych rektor prof. Michał Szepelawy.

O część artystyczną zadbała młodzież z ZS w Lubomi. Zaprezentowali widowisko literacko-historyczne z okazji 90-lecia III Powstania Śląskiego.

JaGA

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2026
19 czerwca 202608:55

Nasz Racibórz 19.12.2026

Nasz Racibórz 12.06.2026
11 czerwca 202620:34

Nasz Racibórz 12.06.2026

Nasz Racibórz 05.06.2026
5 czerwca 202616:09

Nasz Racibórz 05.06.2026

Nasz Racibórz 29.05.2026
28 maja 202620:39

Nasz Racibórz 29.05.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.