Kultura i edukacja26 maja 201113:16
Wyróżnienie dla naszego Muzeum

0
Reklama
Muzeum w Raciborzu po raz kolejny uhonorowano w konkursie Marszałka Województwa Śląskiego na Wydarzenie Muzealne Roku 2010. Tym razem otrzymało wyróżnienie w kategorii dokonań z zakresu konserwacji za konserwację 13 zabytkowych grafik i jednego rysunku piórkiem z własnych zbiorów.
Wręczenie odbyło się 25 maja w Muzeum Zamkowym w Pszczynie. Na zdjęciu jedna z konserwowanych grafik pt. Wesele w Kanie Galilejskiej, drukowana na papierze, w technice miedziorytu (stan po konserwacji).
Pełna relacja z imprezy w Pszczynie TUTAJ


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany