Kultura i edukacja15 maja 201123:31
Nie oddałbym tego za nic

0
Reklama
Przystanek Kulturalny Koniec Świata po 5 latach nieustających walk i zwycięstw... doczekał się filmu o nim samym! Filmu profesjonalnego, ciekawie zrobionego, dobrze nakręconego, poskładanego i umyzycznionego. Cacko po prostu. Premiera filmu pt. Nie oddałbym tego za nic odbyła się 13 maja. Zobacz film.


















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany