Szkolna zbiórka WOŚP w Szkole Podstawowej nr 13 zakończona sukcesem

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 13 po raz kolejny udowodniła, że ma wielkie serce. Podczas zorganizowanej w szkole zbiórki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy udało się zebrać kwotę 1387,18 zł, która zasili tegoroczny finał akcji.
W inicjatywę aktywnie włączyli się uczniowie, nauczyciele oraz pracownicy szkoły. Szczególnym zainteresowaniem w dniu finału cieszył się kiermasz domowych babeczek, przygotowanych przez osoby zaangażowane w akcję. Słodkości zrobiły prawdziwą furorę i w znacznym stopniu przyczyniły się do zebrania tak imponującej kwoty.
Organizatorzy składają serdeczne podziękowania wszystkim darczyńcom oraz osobom pomagającym w przygotowaniu i przeprowadzeniu zbiórki. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu po raz kolejny udało się pokazać, że społeczność Szkoły Podstawowej nr 13 potrafi jednoczyć się wokół ważnych celów i skutecznie pomagać potrzebującym.
Szkoła z dumą włącza się w działania WOŚP, grając razem „do końca świata i jeden dzień dłużej.









![Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] Ponad 1200 mieszkań w Raciborzu bez ciepła z powodu awarii sieci [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17702889391484229380dsc03899-2-.jpg)


![Zderzenie dwóch samochodów na DK 45 w Raciborzu Sudole [FOTO] Zderzenie dwóch samochodów na DK 45 w Raciborzu Sudole [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770475503631021649-122120989347079676-7477121162547670929-n-.jpg)


![Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] Klub Radnych Silny Racibórz – stanowisko w sprawie drastycznych podwyżek cen wody i manipulacji informacyjnych Prezydenta Miasta [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768906466klub-radnych-silny-racibo-rz-3-.jpg)



































![Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] Art Camp na Zamku Piastowskim – młodzi artyści stworzą dzieła do zamkowych zbiorów i własnoręcznie przygotują wernisaż [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770276174dsc-8710-.jpg)

![Zamkowy wieczór dla koneserów wina [ZAPROSZENIE] Zamkowy wieczór dla koneserów wina [ZAPROSZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1770464656zrzut-ekranu-2026-02-7-o-12-43-31-.png)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany