Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja9 sierpnia 202316:47

Raciborscy artyści nagrali cover legendarnego hitu Aerosmith!

Raciborscy artyści nagrali cover legendarnego hitu Aerosmith! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zobaczcie premierę coveru piosenki Aerosmith „I Don't Wanna Miss a Thing” w wykonaniu niecodziennego raciborskiego duetu. W akcji wokalistka Julia Mielnik oraz zespół Gentlemen`s Club w składzie Rafał Jarzombek (wokal) i Marek Kuder (piano)!

Jak to się stało, że nagrali razem utwór? Znają się od lat. Występowali wspólnie na wielu różnych koncertach i w wielu projektach muzycznych Raciborskiego Centrum Kultury. - Kiedy Julia przyszła z propozycją nagrania duetu z naszym nowym zespołem Gentlemen`s Club od razu się zgodziliśmy! Julia to wspaniała wokalistka, a piosenka Aerosmith, którą nam zaproponowała od razu przypadła nam do gustu – przekonują dżentelmeni Rafał Jarzombek i Marek Kuder.

- Z Rafałem i Markiem znamy się już jakiś czas. Ja sama nagrywałam w przeszłości wiele coverów, a gdy usłyszałam, ze chłopaki założyły zespół od razu wpadłam na pomysł, by wspólnie coś razem stworzyć i udało się - dodaje Julia Mielnik.

Po przygotowaniu aranżacji na pianino przez Marka Kudera i po kilku próbach wokalnych ekipa muzyków weszła do profesjonalnego raciborskiego studia BB Records & Media , by nagrać wokale i przygotować finalny teledysk. Efekty ich pracy zobaczcie sami. Wielkie podziękowania dla Ady Tril (wokalistka raciborskiego zespołu Ada Tril X Humes) ze studia BB Records & Media, która zajęła się mixem, masteringiem i video do coveru.

A zespół Gentlemen‘s Club zaprasza na swój premierowy koncert „Żyłem jak chciałem” już 20 sierpnia w Parku Roth w Raciborzu o godz. 18.00. Zabrzmią największe jazzowe i rozrywkowe przeboje światowych gwiazd estrady we własnych aranżacjach z repertuaru Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Louisa Armstronga, Zbigniewa Wodeckiego, Michaela Buble, Roda Stewarta, Johna Lennona i wielu innych. Takie utwory jak „My Way” Franka Sinatry, „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego, "Always on my mind” Elvisa Presleya, "Imagine” Johna Lennona, czy „What a Wonderful World” Louisa Armstronga z pewnością przepięknie wypełnią scenerię raciborskiego Parku Roth. Koncert poprowadzi i gościnnie wystąpi raciborska wokalistka jazzowa Joanna Skowyra. Usłyszymy również premierowo na żywo cover Aerosmith w duecie z Julią Mielnik.Julia Mielnik - wokal
Songwriterka, wokalistka Młodzieżowego Chóru „Bel Canto” oraz zespołu wokalnego „Perspektywa” z wieloletnim stażem. Uczestniczka wielu projektów muzycznych Raciborskiego Centrum Kultury.

Rafał Jarzombek - wokal
Raciborski wokalista, uczestnik programów telewizyjnych: „Idol”, „Mam Talent” oraz wielu koncertów i projektów muzycznych Raciborskiego Centrum Kultury, m.in. koncertu musicalowego w ramach projektu Kultura ON-OFF. Romantyk ze szczyptą wariactwa, o aksamitnym, a jednocześnie głębokim głosie. Przedsiębiorca, pasjonat życia, dobrego jedzenia, podróży, astronomii, jogi, motocykli i fizyki kwantowej. Amator inżynierii dźwięku, a przede wszystkim śpiewu. Wraz z Markiem Kuderem pracuje aktualnie nad rozwojem zespołu „Gentlemen’s Club”.

Marek Kuder – piano
Raciborski pianista, aranżer oraz instruktor w Raciborskim Centrum Kultury i akompaniator zespołu wokalnego Perspektywa. Uczestnik wielu projektów muzycznych jak Raciborska Gwiazda Serc, spektakli RCK: Boginie Słowiańskie, Zaklęty Łabędź, Kolory Życia -zaklęci w filmie, Kultura ON-OFF, a także wielu koncertów charytatywnych, recitali i własnych produkcji muzycznych. Aranżer muzyki dla wielu raciborskich wokalistów. Wspólnie z wokalistą Rafałem Jarzombkiem tworzą duet Gentlemen`s Club. Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką solową płytą „Angel`s Piano”, która zawierać będzie jego autorskie kompozycje.

"I Don't Want To Miss A Thing" cover by Julia Mielnik and Gentlemen`s Club: R. Jarzombek & M. Kuder
Aranżacja i pianino: Marek Kuder
Wokal: Julia Mielnik i Rafał Jarzombek
Mix, mastering i video: Ada Tril z BB Records & Media

Autor: materiał nadesłany, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności28 września 202312:54

Aby rodzina mogła być razem. Łóżka dla rodziców trafiły do raciborskiego szpitala

Aby rodzina mogła być razem. Łóżka dla rodziców trafiły do raciborskiego szpitala - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Fundacja Ronalda McDonalda przekazała dziś, 28.09., sześć łóżek dla oddziału pediatrycznego w Szpitalu Rejonowym w Raciborzu. Przekazane łóżka służyć będą poprawie wypoczynku rodziców czuwających przy dziecku w czasie jego hospitalizacji.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 22.09.2023
22 września 202308:23

Nasz Racibórz 22.09.2023

Nasz Racibórz 15.09.2023
15 września 202311:22

Nasz Racibórz 15.09.2023

Nasz Racibórz 08.09.2023
7 września 202320:25

Nasz Racibórz 08.09.2023

Nasz Racibórz 01.09.2023
31 sierpnia 202323:10

Nasz Racibórz 01.09.2023

Zobacz wszystkie
© 2023 Studio Margomedia Sp. z o.o.