Reklama

Najnowsze wiadomości

Kultura i edukacja9 sierpnia 202316:47

Raciborscy artyści nagrali cover legendarnego hitu Aerosmith!

Raciborscy artyści nagrali cover legendarnego hitu Aerosmith! - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zobaczcie premierę coveru piosenki Aerosmith „I Don't Wanna Miss a Thing” w wykonaniu niecodziennego raciborskiego duetu. W akcji wokalistka Julia Mielnik oraz zespół Gentlemen`s Club w składzie Rafał Jarzombek (wokal) i Marek Kuder (piano)!

Jak to się stało, że nagrali razem utwór? Znają się od lat. Występowali wspólnie na wielu różnych koncertach i w wielu projektach muzycznych Raciborskiego Centrum Kultury. - Kiedy Julia przyszła z propozycją nagrania duetu z naszym nowym zespołem Gentlemen`s Club od razu się zgodziliśmy! Julia to wspaniała wokalistka, a piosenka Aerosmith, którą nam zaproponowała od razu przypadła nam do gustu – przekonują dżentelmeni Rafał Jarzombek i Marek Kuder.

- Z Rafałem i Markiem znamy się już jakiś czas. Ja sama nagrywałam w przeszłości wiele coverów, a gdy usłyszałam, ze chłopaki założyły zespół od razu wpadłam na pomysł, by wspólnie coś razem stworzyć i udało się - dodaje Julia Mielnik.

Po przygotowaniu aranżacji na pianino przez Marka Kudera i po kilku próbach wokalnych ekipa muzyków weszła do profesjonalnego raciborskiego studia BB Records & Media , by nagrać wokale i przygotować finalny teledysk. Efekty ich pracy zobaczcie sami. Wielkie podziękowania dla Ady Tril (wokalistka raciborskiego zespołu Ada Tril X Humes) ze studia BB Records & Media, która zajęła się mixem, masteringiem i video do coveru.

A zespół Gentlemen‘s Club zaprasza na swój premierowy koncert „Żyłem jak chciałem” już 20 sierpnia w Parku Roth w Raciborzu o godz. 18.00. Zabrzmią największe jazzowe i rozrywkowe przeboje światowych gwiazd estrady we własnych aranżacjach z repertuaru Franka Sinatry, Elvisa Presleya, Louisa Armstronga, Zbigniewa Wodeckiego, Michaela Buble, Roda Stewarta, Johna Lennona i wielu innych. Takie utwory jak „My Way” Franka Sinatry, „Lubię wracać tam gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego, "Always on my mind” Elvisa Presleya, "Imagine” Johna Lennona, czy „What a Wonderful World” Louisa Armstronga z pewnością przepięknie wypełnią scenerię raciborskiego Parku Roth. Koncert poprowadzi i gościnnie wystąpi raciborska wokalistka jazzowa Joanna Skowyra. Usłyszymy również premierowo na żywo cover Aerosmith w duecie z Julią Mielnik.Julia Mielnik - wokal
Songwriterka, wokalistka Młodzieżowego Chóru „Bel Canto” oraz zespołu wokalnego „Perspektywa” z wieloletnim stażem. Uczestniczka wielu projektów muzycznych Raciborskiego Centrum Kultury.

Rafał Jarzombek - wokal
Raciborski wokalista, uczestnik programów telewizyjnych: „Idol”, „Mam Talent” oraz wielu koncertów i projektów muzycznych Raciborskiego Centrum Kultury, m.in. koncertu musicalowego w ramach projektu Kultura ON-OFF. Romantyk ze szczyptą wariactwa, o aksamitnym, a jednocześnie głębokim głosie. Przedsiębiorca, pasjonat życia, dobrego jedzenia, podróży, astronomii, jogi, motocykli i fizyki kwantowej. Amator inżynierii dźwięku, a przede wszystkim śpiewu. Wraz z Markiem Kuderem pracuje aktualnie nad rozwojem zespołu „Gentlemen’s Club”.

Marek Kuder – piano
Raciborski pianista, aranżer oraz instruktor w Raciborskim Centrum Kultury i akompaniator zespołu wokalnego Perspektywa. Uczestnik wielu projektów muzycznych jak Raciborska Gwiazda Serc, spektakli RCK: Boginie Słowiańskie, Zaklęty Łabędź, Kolory Życia -zaklęci w filmie, Kultura ON-OFF, a także wielu koncertów charytatywnych, recitali i własnych produkcji muzycznych. Aranżer muzyki dla wielu raciborskich wokalistów. Wspólnie z wokalistą Rafałem Jarzombkiem tworzą duet Gentlemen`s Club. Aktualnie pracuje nad swoją debiutancką solową płytą „Angel`s Piano”, która zawierać będzie jego autorskie kompozycje.

"I Don't Want To Miss A Thing" cover by Julia Mielnik and Gentlemen`s Club: R. Jarzombek & M. Kuder
Aranżacja i pianino: Marek Kuder
Wokal: Julia Mielnik i Rafał Jarzombek
Mix, mastering i video: Ada Tril z BB Records & Media

Autor: materiał nadesłany, redakcja@naszraciborz.pl

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności23 lipca 202421:08

Zapadł się fragment parkingu na pl. Długosza [FOTO]

Zapadł się fragment parkingu na pl. Długosza [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
60
Racibórz:

Zapadlisko odsłoniło piwnice dawnych kamienic. Zostało zabezpieczone przez Wodociągi Raciborskie. Teren ten był do 1945 r. gęsto zabudowany. Nie wiadomo do końca, co kryje się pod płytkami chodnikowymi pamiętającymi jeszcze czasy PRL-u.

Grzegorz Wawoczny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności23 lipca 202414:53

Strażacy wezwani do palącego się znicza

Strażacy wezwani do palącego się znicza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
red., fot. OSP Nędza
Aktualności24 lipca 202412:29

Wystawa plenerowa Zapomniany cmentarz w Raciborzu

Wystawa plenerowa Zapomniany cmentarz w Raciborzu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Muzeum w Raciborzu serdecznie zaprasza na otwarcie wystawy plenerowej pt. "Zapomniany cmentarz". Wydarzenie będzie miało miejsce na raciborskim Rynku w środę 07.08.2024 o godzinie 15:00.

Muzeum w Raciborzu
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności23 lipca 202408:39

Nocne zwiedzanie na raciborskim zamku z Królewskim Dzwonem Zygmunta w tle

Nocne zwiedzanie na raciborskim zamku z Królewskim Dzwonem Zygmunta w tle - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

19 lipca na Zamku Piastowskim odbyło się kolejne nocne zwiedzanie, które tym razem uświetnił swoją obecnością Witold Szczygieł, dzwonnik z Wawelu. Gość opowiadał o fascynującej pracy wawelskich dzwonników.

fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Nasz Racibórz - Nasza ekologia
Materiały RTK
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.07.2024
18 lipca 202417:55

Nasz Racibórz 19.07.2024

Nasz Racibórz 12.07.2024
12 lipca 202409:40

Nasz Racibórz 12.07.2024

Nasz Racibórz 05.07.2024
5 lipca 202408:55

Nasz Racibórz 05.07.2024

Nasz Racibórz 28.06.2024
27 czerwca 202422:45

Nasz Racibórz 28.06.2024

Zobacz wszystkie
© 2024 Studio Margomedia Sp. z o.o.