Festiwal Małej Sceny - Zara z medalami

„Festiwal Małej Sceny” w Kuźni Raciborskiej przyniósł mażoretkom ZARA 12 pozycji na podium - informuje Aldona Krupa-Gawron ze Stowarzyszenia Kultury Ziemi Raciborskiej Źródło oraz Bajtel z gm. Nędza.
Oto miejsca raciborzanek:
I MIEJSCE - Mini Mix juniorek
I MIEJSCE - Baton sport duo seniorek Oliwia Stroka i Oliwia Tomala
I MIEJSCE - Flaga duo seniorek Nadia Czemeryńska i Katarzyna Breuer
I MIEJSCE - 2 x baton solo seniorek Wiktoria Szyra
II MIEJSCE - Flaga mini formacja seniorek
II MIEJSCE - Pompon sport mini formacja juniorek
II MIEJSCE - Pompon sport mini formacja kadetek
II MIEJSCE - Pompon sport solo juniorek młodszych Paulina Mikołajczyk
III MIEJSCE - Baton sport solo seniorki młodsze Malwina Szczerbińska
III MIEJSCE - Baton sport solo juniorki starsze Agata Bielińska
III MIEJSCE - Flaga solo juniorki młodsze Sara Groeger
III MIEJSCE - Flaga solo seniorki Malwina Szczerbińska
Na co dzień tancerki trenują pod okiem instruktorów tańca, którymi są Paulina Ostrowska, Artur Stroka, Nadia Czemeryńska, Katarzyna Breuer, Oliwia Stroka, Wiktoria Szyra i Aldona Krupa - Gawron. Swe umiejętności akrobatyczne zawdzięczają współpracy z Powiatowym Centrum Sportu, gdzie ich trenerami są: Joanna Stępień, Joanna Sokołowska, Edyta Przybyła i Denis Wilasek. Dziewczyny reprezentują Stowarzyszenie Źródło z Raciborza i Stowarzyszenie Bajtel z Gminy Nędza.













![Drzewa wracają na raciborski rynek [FOTO] Drzewa wracają na raciborski rynek [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17634701801763461732img-20251118-101228-.jpg)











![Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] Racibórz w 2026 roku spodziewa się ponad 22 mln zł ze sprzedaży mienia gminnego [LISTA OFERT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1718734316-dsc1592-easy-resize-com-.jpg)












![Z Orlika na Stadion. Historyczny sukces dziewcząt z ZSP Pogrzebień [FOTO] Z Orlika na Stadion. Historyczny sukces dziewcząt z ZSP Pogrzebień [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1763462732img-20251114-wa0143-.jpg)























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany