Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport17 kwietnia 202223:30

Pietrowice Wielkie straciły u siebie trzy punkty

Pietrowice Wielkie straciły u siebie trzy punkty - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Pietrowice Wielkie:

W Pietrowicach Wielkich w Wielką Sobotę rozegrano mecz w ramach 20. kolejki raciborskiej A klasy. Miejscowy Start podejmował wyżej notowany Naprzód 32 Syrynia, którego od niedawna prowadzi Jacek Trzeciak (niedawno I liga w GKS Jastrzębie).

Od początku zarysowała się przewaga przyjezdnych, a udokumentowali ją poprawnie wykonanym rzutem karnym przez Marcina Dzierżęgę. Gry obu ekipom nie ułatwiał silny wiatr, który często kierował piłkę w różnych kierunkach lub „zatrzymywał” ją w powietrzu. Więcej sytuacji bramkowych stwarzali piłkarze z Syryni, ale i gospodarze czasem odpowiedzieli strzałem na bramkę. W meczu padła tylko jedna bramka i to Syrynia dopisała na swoje konto 3 punkty. Naprzód zajmuje 2. miejsce (45 pkt) i ma 5 punktów straty do lidera - Naprzodu Czyżowice. Start Pietrowice Wielkie jest na miejscu 7. (28 pkt.). Więcej: Drużyna Jacka Trzeciaka lepsza o karnego.

Start Pietrowice Wielkie - Naprzód 32 Syrynia 0:1 (0:1)

Autor: swojskapilka.pl, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport21 listopada 202507:00

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Przed nami jedne z ostatnich meczów na trawie. Grać będą piłkarze II ligi, klasy okręgowej oraz A i B klasy Podokręgu Racibórz. O punkty powalczą także siatkarze i siatkarki, koszykarki i piłkarki ręczne. Sprawdź, z kim zagra drużyna, której kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Nasz Racibórz 14.11.2025
13 listopada 202519:27

Nasz Racibórz 14.11.2025

Nasz Racibórz 07.11.2025
7 listopada 202510:08

Nasz Racibórz 07.11.2025

Nasz Racibórz 31.10.2025
30 października 202519:05

Nasz Racibórz 31.10.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.