Sportowe zmagania z okazji 40-lecia Solidarności

W ostatnim czasie na korcie TKKF Rafako przy Łąkowej nie brakowało emocji. Rozegrano między innymi wielobój dla młodych tenisistów, oraz turniej tenisa.
W wieloboju udział wzięło jedenastu uczestników. Wśród konkurencji, w których toczona była rywalizacja znalazły się: skakanka, skok wzwyż z miejsca, rzuty piłkarskie, rzuty przez dom tyłem, "sadzenie grzybów", rzuty piłką tenisową na odległość, rzuty kółkami ringo, skoki "kangury", rzuty osobiste na kosz oraz bieg krótki. Rywalizowano w dwóch grupach, młodszej (do lat 10) oraz w starszej (do lat 13).
Po zażartej rywalizacji kolejność w starszej grupie była następująca:
1. Łucja Rucińska
2. Paweł Bichta
3. Paweł Wyrobek
4. Artur Lenard
5. Zosia Jędrzejewska
Z kolei w grupie młodszej wyniki prezentują się następująco:
1. Szymon Lenard
2. Magda Wyrobek
3. Wojtuś Kasiuchnicz
4. Liwia Horwad
5. Jagoda Winiarska
6. Wanda Winiarska
Wszyscy wyżej wymienieni uczestnicy otrzymali dyplomy i medale.
Prócz rywalizacji sportowej w wieloboju rozegrano także turniej tenisa. Zmagania te, podobnie jak wielobój przeznaczone było dla dzieci w wieku do 13 lat. Uczestników podzielono na dwie grupy. Do lat 10 i do lat 13. W młodszej grupie najlepsza okazała się Magda Wyrostek, drugie miejsce zajęła Krysia Jędrzejewska, a na najniższym stopniu podium stanął Dawid Jasion.
W grupie starszej także nie brakowało emocji. Po tenisowych zmaganiach najlepsza była Łucja Rucińska, drugi był Paweł Bichta, trzeci Paweł Wyrobek, a tuż za podium uplasowała się Zosia Jędrzejewska. Najmłodszymi uczestniczami turnieju było siostry Jagoda Winiarska (lat 6) oraz jej siostra Wanda (3 lata). Dziewczynki miały sporo radości, ponieważ otrzymały pierwsze dyplomy i medale, a także upominki. Pozostali uczestnicy mogli liczyć na okolicznościowe dyplomy, puchary i statuetki, a grupa młodsza na medale.






























![Najmłodsza i najmniejsza studniówka. DLO bawi się w AquaBraxie [FOTO i WIDEO] Najmłodsza i najmniejsza studniówka. DLO bawi się w AquaBraxie [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_176868805217686753924j0a9896-.jpg)
![Przerwy w dostawie prądu w powiecie raciborskim [KOMUNIKAT] Przerwy w dostawie prądu w powiecie raciborskim [KOMUNIKAT] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1737275325tauron-dystrybucja-2-.jpg)

![X Eko Cross po Ziemi Pietrowickiej przyciągnął ponad 200 biegaczy [FOTO i WIDEO] X Eko Cross po Ziemi Pietrowickiej przyciągnął ponad 200 biegaczy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768648302dsc-0207-.jpg)


![Power of Winds na koncercie noworocznym w RCK. Muzyczne otwarcie roku w Raciborzu z życzeniami od włodarzy [FOTO i WIDEO] Power of Winds na koncercie noworocznym w RCK. Muzyczne otwarcie roku w Raciborzu z życzeniami od włodarzy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768690933dsc-7813-.jpg)





![Pałacyk w Łężczoku odzyskuje blask [FOTO] Pałacyk w Łężczoku odzyskuje blask [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768766460ae731f97-2bae-46ec-a3ed-82e3833cef9a-2-.jpg)






















Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany