Rafał Głombik triumfatorem Mistrzostw Śląska w podrzucie

W niedzielę, 30 sierpnia 2020 w Piekarach Śląskich odbyły się Mistrzostwa Śląska w podrzucie. Udział w nich brał zawodnik TKKF Belfer Unia Racibórz, Rafał Głombik.
Zawody rozgrywano w kilku kategoriach wiekowych: U-17, U-20 i U-23. 15-letni zawodnik raciborskiego klubu podnoszenia ciężarów startował w kategorii do lat 17. W swych próbach najlepszym wynikiem jaki osiągnął było 80 kilogramów. Dało to reprezentantowi TKKF Belfer Unia Racibórz pierwsze miejsce i tytuł Mistrza Śląska.
- Jeśli i Ty chcesz się zmierzyć z ciężarami, poprawić sylwetkę i formę, to koniecznie zgłoś się do raciborskiego klubu. Darmowe trenigi odbywać będą się od września w każdy poniedziałek, środę i piątek w godzinach od 16.30 do 18.30 w siedzibie klubu przy ulicy Zamkowej - informuje trener Łukasz Smoleń.






![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)

![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)







































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany