Medalowe żniwa Unitów na turnieju im. Ryszarda Dworoka

30 listopada w Rudzie Śląskiej odbył się Międzynarodowy Turniej Zapaśniczy Dzieci i Kadetów w zapasach klasycznych. Udział w zawodach wzięło 130 zawodników z Polski, Czech i Ukrainy. Nie zabrakło także reprezentantów MKZ Unii Racibórz. Jak poradzili sobie zapaśnicy z Raciborza?
Miejski Klub Zapaśniczy Unia z Raciborza wywalczył pierwsze miejsce w klasyfikacji drużynowej. Wyprzedził takie ekipy jak Olimpijczyk Radom i Lokomotiv Krnov. Obfite medalowe żniwa zanotowali także poszczególni zawodnicy klubu z Raciborza.
Klasyfikacja dzieci
II miejsce Kacper Ligenza
II miejsce Igor Bolik
III miejsce Piotr Tomaszewski
Klasyfikacja kadetów
I miejsce Phiron Ron
I miejsce Kacper Karaśkiewicz
II miejsce Maciej Krupa
III miejsce Piotr Skalik
III miejsce Andrea Ratajczak
III miejsce Karol Staniewicz
















![Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] Wybrano najlepszy raciborski biznesplan. Wygrali studenci ANS [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765394259img-1624-.jpg)
![Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] Wielki finał Bajkowego Zamku 2025 – żywa szopka, mikołajkowe fire show i przejażdżki bryczkami [PROGRAM] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1765356281final-bajkowego-.png)










































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany