Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport20 listopada 201922:19

Zapaśnicy ZSOMS na podium

Zapaśnicy ZSOMS na podium  - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

W miniony weekend w Wałbrzychu odbył się Puchar Polski Juniorów. Bardzo dobrze zaprezentowali się zapaśnicy Miejskiego Klubu Zapaśniczego "Unia" Racibórz i zarazem uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego w Raciborzu, którzy wywalczyli trzy złote i jeden brązowy medal. 

Na najwyższym stopniu podium stanęli: Kamil Czarnecki w kategorii wagowej do 63 kg, Arsen Mkrtchyan w wadze do 82 kg i Tomasz Wawrzyńczyk w kategorii do 130 kg. Brązowy medal wywalczył Miłosz Kuźnia w wadze do 60 kg. Swoje walki o brązowy medal przegrali niestety Krzysztof Prasek (72 kg.) i Kamil Zakrzewski (87 kg.). Warto nadmienić, że w tym prestiżowym turnieju startowały reprezentacje Niemiec, Czech i Danii. W klasyfikacji drużynowej MKZ Unia Racibórz uplasował się na drugiej pozycji (najlepsze miejsce z wszystkich polskich klubów) przegrywając zaledwie kilkoma punktami z reprezentacją Czech.

Ze swojej najlepszej strony pokazały się również dziewczyny, uczennice ZSOMS w Raciborzu, które rywalizowały w Mistrzostwach Polski Młodziczek, odbywających się w zeszły weekend w Dzierżonowie. Mistrzynią Polski została Julia Michniewicz (LKS Dąb Brzeźnica) w kategorii wagowej do 42 kg. Na drugim stopniu podium stanęła Emilia Świerczewska (MKZ Unia Racibórz) w wadze do 54 kg.

Autor: materiał nadesłany , [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności16 września 202518:31

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta

Racibórz w strategii Polski do 2035 r. – Woś apeluje o mocniejsze wsparcie dla miasta - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
7
Racibórz:

Poseł i raciborzanin Michał Woś (PiS) zwraca uwagę na projekt średniookresowej strategii rozwoju kraju – „Strategię Rozwoju Polski do 2035 r.” – przekazany niedawno do konsultacji publicznych. Jego zdaniem zapisy dotyczące Raciborza są zbyt lakoniczne, a miasto potrzebuje silniejszego wsparcia w zakresie funkcji gospodarczych i rozwojowych.

red.
Reklama
Sport17 września 202520:48

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO]

Unia Racibórz nie obroni trofeum. Rezerwy z Turzy Śląskiej okazały się lepsze [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
1
Racibórz:

Na stadionie przy ul. Srebrnej 12 w Raciborzu rozegrano dziś, 17 września mecz 1/4 finału Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu Racibórz. Spotkanie miało niecodzienny charakter, ponieważ naprzeciw siebie stanęły dwie drużyny noszące tę samą nazwę – Unia Racibórz oraz rezerwy Unii Turza Śląska.

red., fot. Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.09.2025
11 września 202521:00

Nasz Racibórz 12.09.2025

Nasz Racibórz 05.09.2025
5 września 202507:46

Nasz Racibórz 05.09.2025

Nasz Racibórz 29.08.2025
28 sierpnia 202523:30

Nasz Racibórz 29.08.2025

Nasz Racibórz 22.08.2025
21 sierpnia 202521:10

Nasz Racibórz 22.08.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.