Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport1 maja 201922:30

Juniorzy Tworkowa bez problemów wygrali z rówieśnikami z Pawłowa [FOTO]

Juniorzy Tworkowa bez problemów wygrali z rówieśnikami z Pawłowa [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzyżanowice:

Pierwszomajowe święto już od rana przebiegało pod znakiem piłki nożnej. Na boisko w Tworkowie wybiegły juniorski zespoły gospodarzy i LKS Pawłów. Gospodarze, przynajmniej pod względem kadry nie wydawali się faworytem. Na mecz stawili się w jedenastu. Pawłów, który miał do dyspozycji czternastu zawodników nie miał jednak zbyt wiele do powiedzenia.

Ostatecznie po naprawdę dobrym, choć jednostronnym spotkaniu wygrała drużyna Tworkowa. Pawłów, choć dwoił się i troił, co przełożyło się na kilkukrotne zagrożenie bramce przeciwnika, zdobył tylko jednego gola. Gospodarze trafili do siatki gości sześciokrotnie.

LKS 05 Tworków – LKS Pawłów 6:1 (4:1)

Bramki dla LKS Tworków: Patryk Popela 2, Mateusz Graca, Artur Leśniak, Patryk Krmasek, Dawid Kasza
Bramka dla LKS Pawłów: Marcel Kampik

Składy

LKS 05 Tworków: Wojtek Zygar – Damian Krzyżok, Dawid Zygar, Paweł Grud, Kamil Bugla, Mateusz Graca, Patryk Krmasek, Patryk Popela, Dawid Kasza, Szymon Kamczyk, Artur Leśniak (kpt.)
Trener: Oliwer Huptaś
II trener: Krzysztof Cerkowniak
Kierownik drużyny: Rajmund Piszczan

LKS Pawłów: Michał Gawliczek – Paweł Gilge, Miłosz Kapłanek, Robert Fojcik, Tymoteusz Furman, Adam Marcinek, Dawid Marcinek, Jakub Przybyła (kpt.) [45. Michał Brudzik], Kamil Wochnik, Kamil Berlik (61. Patryk Kurka), Marcel Kampik (85. Kamil Niedziela)
Opiekun: Aleksander Herud
Kierownik drużyny: Robert Mizioch

Spotkanie sędziował: Marcin Bednarz

Autor: (greh), [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności26 lutego 202609:42

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki

Pożegnanie Joanny Zientek. Wilanów i Racibórz w żałobie po stracie wybitnej historyczki sztuki - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., Fot. Maria Gintrowska/Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie
Reklama
Aktualności25 lutego 202609:06

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza

Potrącenie 78-latka na przejściu dla pieszych przy ul. Opawskiej. Sprawcą 44-letni mieszkaniec Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Na ulicy Opawskiej w Raciborzu doszło, 24.02. około godz. 18.00, do potrącenia 78-letniego mężczyzny, który przechodził przez oznakowane przejście dla pieszych. Poszkodowany został przetransportowany do szpitala. Policja prowadzi czynności wyjaśniające okoliczności zdarzenia.

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Nasz Racibórz 06.02.2026
5 lutego 202621:01

Nasz Racibórz 06.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.