Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport7 marca 202621:59

Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Śląska U16 w Raciborzu. Jeden medal gospodarzy [FOTO i WIDEO]

Lekkoatletyczne Halowe Mistrzostwa Śląska U16 w Raciborzu. Jeden medal gospodarzy [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Zawodnicy z Raciborza zakończyli rywalizację w Halowych Mistrzostwach Województwa Śląskiego U16 z dorobkiem jednego medalu. Gospodarze zawodów uplasowali się na piętnastym miejscu w klasyfikacji medalowej.

W Raciborzu rozegrano Halowe Mistrzostwa Województwa Śląskiego w kategorii U16. W zawodach wzięli udział młodzi lekkoatleci z wielu klubów regionu, rywalizując w konkurencjach biegowych, technicznych i skokach.

Gospodarzy reprezentował klub MKS-SMS Victoria Racibórz, który zakończył zmagania z dorobkiem jednego medalu. Srebrny krążek wywalczył Jakub Chomiczewski w biegu na 600 metrów. Zawodnik uzyskał tym samym najlepszy wynik wśród reprezentantów Raciborza podczas tegorocznych mistrzostw.

Dorobek jednego srebrnego medalu pozwolił raciborskiemu klubowi zająć piętnaste miejsce w klasyfikacji medalowej mistrzostw, obejmującej 19 klubów. W zestawieniu triumfował MKS-MOSM Bytom, który zdobył pięć złotych, jeden srebrny i dwa brązowe medale. Kolejne miejsca zajęły GKS Piast Gliwice oraz MOS CSiR Dąbrowa Górnicza.

Halowe mistrzostwa U16 były okazją do sprawdzenia formy młodych lekkoatletów oraz pierwszym poważnym sprawdzianem w sezonie dla zawodników z całego województwa śląskiego. Rywalizacja w Raciborzu zgromadziła reprezentantów ponad dwudziestu klubów sportowych.

Autor: fot. M. Kościelniak, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Sport7 marca 202623:24

Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO]

Powrót z charakterem. Unia Racibórz pokonała Ruch Stanowice [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Udanie rundę wiosenną sezonu 2025/2026 rozpoczęli piłkarze Unii Racibórz. W sobotnim spotkaniu klasy okręgowej raciborzanie pokonali na własnym boisku Ruch Stanowice 3:1. Choć to goście jako pierwsi wyszli na prowadzenie, gospodarze pokazali charakter, odwrócili losy meczu i sięgnęli po komplet punktów.

(greh)
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Nasz Racibórz 20.02.2026
20 lutego 202610:40

Nasz Racibórz 20.02.2026

Nasz Racibórz 13.02.2026
12 lutego 202621:00

Nasz Racibórz 13.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.