Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport17 września 202213:03

Piłkarska rywalizacja o puchar prezesa Naprzodu Borucin [FOTO]

Piłkarska rywalizacja o puchar prezesa Naprzodu Borucin [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzanowice:

Na boisku przy Cegielnianej w Borucinie rozegrano dziś turniej piłkarski, którego stawką był puchar prezesa Klubu Sportowego Naprzód. Do rywalizacji przystąpiły zespoły z regionu z roczników 2015 i 2016.

W roczniku 2015 rywalizowały: AP Gol Racibórz, KS Unia Turza Śląska, KS Czarni Gorzyce, MKS Gmina Lubomia, AP Football Stars Racibórz, GMKS Nędza oraz LKS Górki Śląskie. Zawodnicy tych klubów, mimo swego młodego wieku dawali z siebie wszystko, walcząc o każdą piłkę, tworząc ciekawe akcje oraz zdobywając ciekawej urody gole.

W samo południe na boisko wybiegli natomiast gracze z rocznika 2016. Tutaj do rywalizacje stanęły ekipy: LKS Krzyżanowice, LKS Górki Śląskie, AP Gol Racibórz, LKS Tworków oraz GMKS Nędza. Także i w tej grupie wiekowej nie brakowało ciekawych momentów.

Sportowa rywalizacja nie była jednak jedynymi atrakcjami, jakie zostały przygotowane przez organizatorów. Jak to zwykle w Borucinie, nie zabrakło dobrze zaopatrzonego bufetu, o który zadbały przedstawicielki miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. Każdy chętny mógł zaopatrzyć się między innymi w napoje, przysmaki z grilla czy bigos z dziczyzną. Dodatkowo, podczas turnieju prowadzone były działania promocyjne na rzecz Lasów Państwowych, które były partnerem sobotniego przedsięwzięcia.

W sobotnim turnieju nie prowadzono klasyfikacji, tak więc wszyscy jego uczestnicy mogą uważać się za zwycięzców. Organizatorami zmagań byli: KS Naprzód Borucin oraz Akademia Piłkarska Gol z Raciborza.

Autor: fot. Katarzyna Kubik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Tagi:

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 marca 202621:23

Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO]

Była przewaga, była gra. Lecz punktów brak, bo skuteczność zła [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
3
Racibórz:

Sobotnie popołudnie miało być dla kibiców Unii Racibórz kolejnym powodem do radości. Po dwóch zwycięstwach na inaugurację rundy wiosennej oczekiwania były wysokie, a rywal – przynajmniej na papierze – wydawał się o wiele słabszy. Rzeczywistość ponownie pokazała jednak, że mecze z LKS 1908 Nędza rządzą się swoimi prawami. Choć przez długie fragmenty spotkania to gospodarze mieli optyczną przewagę, komplet punktów ostatecznie pojechał do Nędzy.

(greh)
Reklama
Reklama
Sport22 marca 202622:06

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Region:

Piłkarze od II ligi do C klasy Podokręgów Racibórz i Rybnik zapewnili swym kibicom mnóstwo emocji. Ciekawie było także w meczu II ligi siatkówki mężczyzn oraz w rywalizacji szczypiornistek pietrowickiego Startu. Sprawdź, jak poradził sobie zespół, któremu kibicujesz.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 20.03.2026
19 marca 202623:37

Nasz Racibórz 20.03.2026

Nasz Racibórz 13.03.2026
12 marca 202617:46

Nasz Racibórz 13.03.2026

Nasz Racibórz 06.03.2026
5 marca 202618:12

Nasz Racibórz 06.03.2026

Nasz Racibórz 27.02.2026
26 lutego 202618:56

Nasz Racibórz 27.02.2026

Zobacz wszystkie
© 2026 Studio Margomedia Sp. z o.o.