Raciborzanie wysoko na Planet Baltic SUP Race

Miniony weekend zakończył się dla raciborzan z sukcesami. W trakcie zawodów Planet Baltic Cup rozgrywanych w Kołobrzegu pokazali się z naprawdę dobrej strony.
Zawodnicy Raciborskiego Towarzystwa Wioślarskiego przystąpili do zawodów Planet Baltic Cup, które odbywały się w Kołobrzegu w pełnym skupieniu i z determinacją. W każdym ze startów pokazali ogromną siłę walki. Warto jednak zaznaczyć, że startujący zawodnicy to dopiero grupa młodzików, a już potrafią namieszać na scenie polskiego SUP'a. Miniony weekend zakończyli z sukcesami, a oto one:
Lena Nowak
III miejsce w kategorii kobiet open w biegu technicznym
II miejsce w kategorii dziewcząt U18 w Biegu technicznym
III miejsce w long distance U18 dziewcząt
III w U18 sprint dziewcząt
Katarzyna Zarembik
II miejsce w kategorii kobiet na dystansie long 5km
Natalia Wramba
V miejsce w kategorii kobiet open na dystansie long 5km
II miejsce w kategorii dziewcząt U18 na dystansie long 5km
Emilia Daszewska
IV miejsce w kategorii kobiet open long distance 5 km
I miejsce w kategorii dziewcząt U18 long distance 5 km
II miejsce w kategorii U18 w sprincie dziewcząt
Martyna Wramba
III w kategorii U18 w biegu technicznym
Świetnie spisali się także najmłodsi. Dziesięcioletnia Maja Bauerek startowała na dystansie long w kategorii U18. Uplasowała się na piątym miejscu. Z kolei w kategorii senior zajęła miejsce dziewiąte. Jej kolega, Mikołaj Miczek trzy razy plasował się tuż za podium. W kategorii seniorów zajął natomiast miejsce dziesiąte, pozostawiając za sobą dwudziestu innych zawodników.









![List do redakcji: przepisy nagminnie łamane, trawniki i chodniki niszczone - czytelnik pokazuje jak parkują w Raciborzu [FOTO] List do redakcji: przepisy nagminnie łamane, trawniki i chodniki niszczone - czytelnik pokazuje jak parkują w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_17730879421000010433-.jpg)


![Obecny stan to po prostu wstyd [LIST DO REDAKCJI] Obecny stan to po prostu wstyd [LIST DO REDAKCJI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177304144920260304-161527-duz-y-.jpeg)
![Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] Most, który udźwignie kolumnę Abramsów: Finał nasuwania segmentów na moście Grzegorzowice-Ciechowice [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1773161401dsc-1198-.jpg)











![Lot dronem nad nowym mostem Grzegorzowice-Ciechowice [WIDEO] Lot dronem nad nowym mostem Grzegorzowice-Ciechowice [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_177321759609-20260309-obiekt-mostowy-md1-podpora-nr-14-.jpg)






























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany