Siatkówka. UKS Krzanowice bez punktów w Zawierciu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Krzanowice:

Zespół Tomasza Kuziaka o sobotnim wyjazdowym spotkaniu z Dwójką Zawiercie będzie chciał jak najszybciej zapomnieć.

Nie udała się wyprawa GS UKS Krzanowice do Zawiercia. W pierwszej rundzie ekipa Tomasza Kuziaka wygrała we własnej hali 3:0. Dziś była jednak cieniem siebie, co pokazała już w pierwszym secie przegranym 25:17.

W partii numer dwa i trzy było jeszcze gorzej. W drugim secie krzanowiczanki zdołały zdobyć jedynie trzynaście oczek, z kolei w trzeciej i jak się później okazało, ostatniej partii zaledwie dwanaście. Oznacza to, że Dwójka udanie zrewanżowała się za przegraną z początku sezonu.

Niska zdobycz punktowa Krzanowic w poszczególnych setach to wypadek przy pracy, czy początek głębszego kryzysu? Odpowiedź na to pytanie będziemy mieli okazję poznać już 22 stycznia, na kiedy to zaplanowano spotkanie pomiędzy Victorią MOSiR Cieszyn a UKS Krzanowice. Najważniejsze, by krzanowiczanki zapomniały czym prędzej o sobotnim pogromie, oczywiście wyciągając odpowiednie konsekwencje.

MKS Dwójka Zawiercie - GS UKS Krzanowice 3:0 (25:17; 25:13; 25:12)