Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport4 sierpnia 202112:30

Wakacje to nie pora na nudę. Rambit w Arenie Rafako [WIDEO]

Wakacje to nie pora na nudę. Rambit w Arenie Rafako [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Wakacje z raciborskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji to nie pora na nudę. Dziś, 4 sierpnia w hali sportowej przy ulicy Łąkowej odbył się Rambit, czyli drużynowe konkurencje sprawnościowe.

Wydarzenie skierowane było dla dzieci w wieku szkolnym. W jego trakcie drużyny złożone z dwóch zawodników każda miały do wykonania wiele ciekawych konkurencji sprawnościowych. Wśród nich znalazły się między innymi: slalom, kozłowanie dużą piłką gimnastyczną, slalom z piłeczką ping-pongową na łyżeczce czy skoki w workach. Środowy Rambit był doskonałą okazją do aktywnego odpoczynku. Szczególnie, że ostatni rok szkolny uczniowie spędzili przed monitorami komputerów. Organizatorami przedsięwzięcia byli Miasto Racibórz oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Autor: oprac. (greh), wideo: Karolina Łazinka, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności13 grudnia 202509:48

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO]

Jesteśmy z Kasprowicza. Jubileusz 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego w Raciborzu na bis! [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Obchody 80-lecia I Liceum Ogólnokształcącego im. Jana Kasprowicza w Raciborzu stały się okazją do spotkania kilku pokoleń absolwentów, nauczycieli i uczniów. Kulminacyjnym punktem jubileuszu była uroczysta gala, która podkreśliła znaczenie szkoły w historii miasta i regionu.

Mirosław Kościelniak
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności12 grudnia 202512:41

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza

Pociąg Świątecznych Marzeń Kolei Śląskich zawitał do Raciborza - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Wydarzenie ma charakter integracyjny. Pociągiem przyjechali do Raciborza, by bawić się na dziedzińcu zamkowym wychowankowie placówek specjalnych z całego województwa. 

red.
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Nasz Racibórz 21.11.2025
21 listopada 202508:24

Nasz Racibórz 21.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.