Środowa walka w lidze piłki ręcznej [WIDEO]
![Środowa walka w lidze piłki ręcznej [WIDEO] Środowa walka w lidze piłki ręcznej [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](img/archiwum-mini.jpg)
W hali sportowej w Kuźni Raciborskiej, UKS Start Pietrowice Wielkie rozgrywał swój ostatni mecz w II lidze kobiet w charakterze gospodarza. Przeciwnikiem zespołu Startu była ekipa Nails Company Zabrze.
Oba zespoły rozegrały do tej pory po siedem meczów. Nieco lepiej w tych spotkaniach poradziła sobie ekipa z Zabrza, która zdobyła piętnaście oczek. Drużyna pietrowickiego Startu traciła do swego środowego rywala tylko trzy oczka. Sprawdź jak poradziła sobie ekipa z Pietrowic Wielkich.
Wynik spotkania
UKS Start Pietrowice Wielkie - Nails Company Zabrze 18:18 (7:8) rzuty karne: 4:5
Bramki dla UKS Start Pietrowice Wielkie zdobyły:
Laura Szczepanik 6, Agnieszka Zioła 4, Oliwia Szewczyk 3, Weronika Wesołowska 2, Julia Pawłowska 2, Agata Podsiadło - 1
Zapis I połowy
Zapis II połowy


![Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] Święta będą tragedią. Michał Woś o bezrobociu i rosnących cenach [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774878680img-20260330-140336-.jpg)





















![Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] Kolejne zielone pracownie w powiecie raciborskim, wsparcie dla policji i spółdzielni energetycznych - regionalne informacje ekologiczne [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1774896039wfosigwkatowice-0137-.jpg)

























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany