Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport8 marca 202018:55

Sparing. LKS Tworków rozgromiony przez pierwszoligowca [FOTO]

Sparing. LKS Tworków rozgromiony przez pierwszoligowca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Krzyżanowice:

W niedzielne popołudnie w Tworkowie doszło do spotkania sparingowego, które kibice i zawodnicy zespołu z gminy Krzyżanowice zapamiętają na długo. Przeciwnikiem beniaminka klasy okręgowej był pierwszoligowy GKS 1962 Jastrzębie.

Spotkanie, jako takie nie przejdzie do historii jako mecz wyrównanej walki. Ekipa gości potrzebowała zaledwie czterech minut, by wyjść na prowadzenie. Dokonał tego Łukasz Gajda. Mimo starań obu ekip, trafienie to było jedynym, jakie kibice zobaczyli w czasie pierwszej połowy.

Prawdziwy festiwal strzelecki, a zarazem masakra Tworkowa odbyła się w drugiej połowie. Zespół GKS-u potrzebował zaledwie szesnastu minut, by drużynę Tworkowa praktycznie zmieść z boiska. Do bramki zespołu z gminy Krzyżanowice trafiali: trzy razy Kamil Adamek, dwukrotnie Petr Galuska, a jedno trafienie dołożył Dominik Szczęch. W końcówce meczu dzieła zniszczenia przeciwnika dokonał Michał Bojdys, ustalając wynik spotkania na 0:8.

LKS 05 Tworków - GKS 1962 Jastrzębie 0:8 (0:1)

0:1 - Łukasz Gajda 4'
0:2 - Petr Galuska 50'
0:3 - Kamil Adamek 51
0:4 - Dominik Szczęch 59'
0:5 - Petr Galuska 64'
0:6 - Kamil Adamek 65'
0:7 - Kamil Adamek 66'
0:8 - Michał Bojdys 81'

Autor: fot. Damian Matioszek, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport27 grudnia 202523:45

Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO]

Pierwszoligowe granie w HLPN. Wicher zgasił Płomień [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

Święta, święta i po świętach. Na parkiet hali OSiR powrócili piłkarze halowi występujący w raciborskiej lidze futsalu. Rozegrano dwa pojedynki pierwszoligowe, które dostarczyły wielu emocji. Zobacz obszerną galerię zdjęć z obu meczów.

(greh)
Reklama
Aktualności28 grudnia 202500:14

Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO]

Pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wspólne śpiewanie z Panem Babcią [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotę 27 grudnia w Rudach odbyło się pierwsze wielkie rudzkie kolędowanie. Wydarzenie zgromadziło sporą publiczność i połączyło świąteczną atmosferę z charytatywnym celem – wsparciem Daniela Mateji oraz Marcina Kionki.

Jan Ptak
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 grudnia 202521:16

Weekend z HLPN [WYNIKI]

Weekend z HLPN [WYNIKI] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

O sportowe emocje w trakcie minionego weekendu zadbali piłkarze halowi występujący w Halowej Lidze Piłki Nożnej. W dwa dni rozegrano sześć meczów. Sprawdź ich wyniki i kto strzelił gole.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.