Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport1 lutego 202021:25

Czwarta edycja Who is the killer w RCK

Czwarta edycja Who is the killer w RCK - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Reklama
Racibórz:

Raciborskie Centrum Kultury zaprosiło miłośników bboyingu, kultury hip - hop i nie tylko, na czwartą edycję Who Is The Killer. 

W minioną sobotę w RCK rozegraliśmy czwartą edycję turnieju breaking “Who is the killer?”. Zawody organizowane wspólnie z raciborską ekipą Beat Killaz to sztandarowa, breakingowa impreza w regionie, ciesząca się coraz większym powodzeniem, nie tylko zawodników, ale też publiczności. Nie ma się co dziwić, bo tegoroczny „Who is the killer” to aż 7 godzin dobrej zabawy, w której rytmy nadawał niezastąpiony DJ FIM, a atmosferę z godziny na godzinę podkręcali utalentowani Bboys i Bgirls z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. I tak, w kategorii Kids Contest poniżej 12 roku życia zmierzyło się aż 27 młodych zawodników, a wygrał Bboy AKRO, czyli Alan Miczajka, który trenuje pod okiem Mateusza „Budzika” Siepetowskiego w ekipie Petarda Break w Raciborskim Centrum Kultury. Killerem, czyli zwycięzcą turnieju głównego został Bboy ZAWISZA z BIELSKILL CREW i zgodnie z zasadami zgarnął całą kasę z wejściówek, pokonując pozostałych 43 zawodników. A w słoiku było aż 2810 zł!

Autor: Katarzyna Kubik, [email protected]

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszraciborz.pl w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 grudnia 202523:58

Sportowe podsumowanie weekendu [FOTO z HLPN]

Sportowe podsumowanie weekendu [FOTO z HLPN] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W miniony weekend nie można było narzekać na brak sportowych emocji. Zapewnili je piłkarze halowi podczas IV weekendu z futsalem, siatkarze KS Racibórz oraz zawodnicy Zoo-Mar JP Telebim RLPS. Sprawdź, jak poradziły sobie poszczególne ekipy. W galerii zdjęcia z niedzielnych potyczek w Halowej Lidze Piłki Nożnej.

(greh)
Reklama
Reklama
Reklama
Sport21 grudnia 202513:53

Pięciosetowy thriller w hali przy Łąkowej. KS Racibórz zakończył rok zwycięstwem [FOTO]

Pięciosetowy thriller w hali przy Łąkowej. KS Racibórz zakończył rok zwycięstwem [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotnie popołudnie (20.12) rozegrano ostatni w 2025 roku mecz ligowy z udziałem siatkarzy KS Racibórz. Gospodarze zmierzyli się z zespołem KS Volley Miasteczko Śląskie. Spotkanie od pierwszych piłek dostarczyło licznie zgromadzonym kibicom wielu emocji i zakończyło się pięciosetową przeprawą.

Oskar Tomeczek
Sport21 grudnia 202513:36

Winter Futsal Cup rocznika 2014. Międzynarodowa rywalizacja w Raciborzu [FOTO]

Winter Futsal Cup rocznika 2014. Międzynarodowa rywalizacja w Raciborzu [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Racibórz:

W sobotę, 20 grudnia, w hali OSiR Racibórz rozegrano kolejną edycję Winter Futsal Cup, turnieju halowego skierowanego do najmłodszych adeptów piłki nożnej. Tym razem do rywalizacji przystąpili zawodnicy z rocznika 2014, a zawody miały międzynarodowy charakter. Na parkiecie zaprezentowały się drużyny z Polski oraz Republiki Czeskiej, dostarczając wielu sportowych emocji zarówno uczestnikom, jak i licznie zgromadzonej publiczności.

Oskar Tomeczek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Partnerzy portalu

Materiały RTK
Regionalny Informator Ekologiczny
Dentica 24
ostrog.net
Spółdzielnia Mieszkaniowa
Szpital Rejonowy w Raciborzu
Ochrona Partner Security
Powiatowy Informator Seniora
PWSZ w Raciborzu
Zajazd Biskupi
Kampka
Fototapeta.shop sklep z tapetami i fototapetami na zamówienie
Reklama
Reklama

Najnowsze wydania gazety

Nasz Racibórz 19.12.2025
18 grudnia 202521:43

Nasz Racibórz 19.12.2025

Nasz Racibórz 12.12.2025
11 grudnia 202519:49

Nasz Racibórz 12.12.2025

Nasz Racibórz 05.12.2025
8 grudnia 202511:20

Nasz Racibórz 05.12.2025

Nasz Racibórz 28.11.2025
27 listopada 202522:31

Nasz Racibórz 28.11.2025

Zobacz wszystkie
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.