Sport10 grudnia 201908:47
Finał wojewódzki na piątkę

0
Reklama
Rudnik:
9 grudnia w hali sportowej POSiR w Pszczynie odbył się Wojewódzki Finał Igrzysk w Badmintonie. Zagrali w nim reprezentanci szkoły w Grzegorzowicach.
W zawodach wzięły udział 32 najlepsze drużyny z całego województwa śląskiego. Drużyna ze Szkoły Podstawowej w Grzegorzowicach w składzie Jakub Jurecki i Jakub Krybus wywalczyła piąte miejsce. Jak dotychczas, jest to największy sukces reprezentacji naszego rejonu w tej dyscyplinie sportu.















![Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] Jak raciborzanie spędzają Sylwestra i czego życzą na rok 2026? [WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767170393zrzut-ekranu-2025-12-31-o-09-37-51-.jpg)

![Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] Shrinking city. Ambicje rozmijają się w Raciborzu z brutalną ekonomią [podsumowanie 2025] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767181703plac-dlugosza-1-1-.jpg)


































![Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] Sylwester bez sceny, za to z klimatem. Nowy Rok przywitany na raciborskim Rynku [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1767226437gre03728-.jpg)





Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany