Sport7 listopada 201920:42
Zamek zaprasza na turniej FIFA

0
Reklama
Racibórz:
W najbliższą sobotę 9 XI na Zamku Piastowskim w Raciborzu odbędzie się zimowa edycja Raciborskiego Festiwalu Gamingowego. Tym razem będzie to jednodniowy turniej w FIFA20. Gra cieszy się sporym zainteresowaniem, w związku ze swoją niedawną premierą.
Zapraszamy wszystkich graczy do rejestracji, ponieważ zostały ostatnie wolne miejsca. Pozostałych mieszkańców zapraszamy do wspólnego kibicowania w specjalnej strefie widza, gdzie na żywo będzie można oglądać wzmagania graczy.
Organizatorem turnieju jest Salon Komputronik Racibórz, sieć ostrog.NET, agencja WOW-MEDIA oraz Zamek Piastowski w Raciborzu.
Pula nagród w turnieju to aż 3 000 zł. Turniej rozpocznie się o godzinie 09:00.





![Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] Radni Silnego Raciborza przedstawią własne założenia reformy oświaty [OŚWIADCZENIE] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1722248856img-20240729-101356-.jpg)















![Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] Nowa strzelnica w Ekonomiku otwarta dla młodzieży i organizacji proobronnych [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1768476573img-3490-.jpg)





























Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany