Sport28 czerwca 201715:40
Miting lekkoatletyczny Zlata Tretra w Ostrawie z udziałem uczniów z Tworkowa

0
Reklama
Zagranica:
Dziś w Ostrawie 56 miting lekkoatletyczny "Zlata Tretra". W przeddzień tego mitingu odbyły się zawody dla dzieci: "Huraaa na Zlatou Tretru". Jak co roku nie mogło na nich zabraknąć uczniów z Tworkowa.
Po zawodach dzieci odbył się konkurs rzutu młotem w którym zwyciężyli Anita Włodarczyk i Paweł Fajdek. Dzięki sprzyjającej pogodzie wiele lekkoatletycznych gwiazd światowego formatu pojawiło się na bocznym stadionie wykonując ostatni trening przed zawodami. My mieliśmy tyle szczęścia, że udało nam się „ukraść“ zdjęcia i autografy od tych największych gwiazd!






















![Potrącenie dwóch 8-latków na ulicy Kozielskiej w Raciborzu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia [FOTO] Potrącenie dwóch 8-latków na ulicy Kozielskiej w Raciborzu. Policja wyjaśnia okoliczności zdarzenia [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl](photos/_thumbs/mini_1781694081714764500-1007120638686412-1402528087230468236-n-.jpg)
















































Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany